AKCIE
č. záp. | Meno a priezvisko | Meno a priezvisko | výsledok | kolo | zápas |
---|---|---|---|---|---|
1 | Takáč Jakub(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) | BYE | 1 | A1- | |
2 | Gieci Lukáš(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | Král Egon(ŠK ISTER BRATISLAVA) | 3:1 | 1 | I2-J1 |
3 | Lulovič Marek(MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY) | Káčer Martin(ŠKST KARLOVA VES) | 0:3 | 1 | E2-F2 |
4 | BYE | Grega Roland(ŠK ISTER BRATISLAVA) | 1 | -G1 | |
5 | Macháň Roman(STK IVÁNKA PRI DUNAJI) | BYE | 1 | H1- | |
6 | BYE | Lelkeš Richard(STO SPOJE BRATISLAVA) | 1 | -B2 | |
7 | Fabianová Simona(WIENER NEUDORF) | BYE | 1 | C2- | |
8 | BYE | Kalina Branislav(GASTO METALFIN GALANTA) | 1 | -D1 | |
9 | Martinka Matúš(STO SPOJE BRATISLAVA) | BYE | 1 | C1- | |
10 | Zajaček Filip(MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY) | Kleman Ondrej(ŠK VATEK BERNOLÁKOVO) | 2:3 | 1 | H2-A2 |
11 | Rábara Marcel(MSTK LEOPOLDOV) | BYE | 1 | D2- | |
12 | BYE | Hamran Anton(TTC EDEN WIEN) | 1 | -E1 | |
13 | Sýkora Juraj(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | BYE | 1 | F1- | |
14 | BYE | Kovanič Kristián(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) | 1 | -I1 | |
15 | Marousková Monika(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | Jančovič Štefan(OSTK MALŽENICE) | 3:2 | 1 | G2-J2 |
16 | BYE | Král Slavomír(GEOLÓG ROŽŇAVA) | 1 | -B1 | |
17 | Takáč Jakub(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) | Gieci Lukáš(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | 3:2 | 2 | A1-I2 |
18 | Káčer Martin(ŠKST KARLOVA VES) | Grega Roland(ŠK ISTER BRATISLAVA) | 2:3 | 2 | F2-G1 |
19 | Macháň Roman(STK IVÁNKA PRI DUNAJI) | Lelkeš Richard(STO SPOJE BRATISLAVA) | 2:3 | 2 | H1-B2 |
20 | Fabianová Simona(WIENER NEUDORF) | Kalina Branislav(GASTO METALFIN GALANTA) | 3:1 | 2 | C2-D1 |
21 | Martinka Matúš(STO SPOJE BRATISLAVA) | Kleman Ondrej(ŠK VATEK BERNOLÁKOVO) | 3:1 | 2 | C1-A2 |
22 | Rábara Marcel(MSTK LEOPOLDOV) | Hamran Anton(TTC EDEN WIEN) | 3:0 | 2 | D2-E1 |
23 | Sýkora Juraj(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | Kovanič Kristián(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) | 1:3 | 2 | F1-I1 |
24 | Marousková Monika(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | Král Slavomír(GEOLÓG ROŽŇAVA) | 1:3 | 2 | G2-B1 |
25 | Takáč Jakub(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) | Grega Roland(ŠK ISTER BRATISLAVA) | 3:1 | 3 | A1-G1 |
26 | Lelkeš Richard(STO SPOJE BRATISLAVA) | Fabianová Simona(WIENER NEUDORF) | 0:3 | 3 | B2-C2 |
27 | Martinka Matúš(STO SPOJE BRATISLAVA) | Rábara Marcel(MSTK LEOPOLDOV) | 2:3 | 3 | C1-D2 |
28 | Kovanič Kristián(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) | Král Slavomír(GEOLÓG ROŽŇAVA) | 0:3 | 3 | I1-B1 |
29 | Takáč Jakub(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) | Fabianová Simona(WIENER NEUDORF) | 3:0 | 4 | A1-C2 |
30 | Rábara Marcel(MSTK LEOPOLDOV) | Král Slavomír(GEOLÓG ROŽŇAVA) | 1:3 | 4 | D2-B1 |
31 | Takáč Jakub(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) | Král Slavomír(GEOLÓG ROŽŇAVA) | 2:3 | 5 | A1-B1 |