AKCIE
č. záp. | Meno a priezvisko | Meno a priezvisko | výsledok | skupina | zápas | čas | stôl |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lipták Andrej(ŠK Vatek Bernolákovo) | Čupík Miloslav(Most) | A | 1-3 | 10:00 | 1 | |
2 | Takáč Jakub(STK DNV) | Vittek Ján(Viktória ) | B | 1-3 | 10:00 | 2 | |
3 | Grega Roland(Ister) | Csemy Gabriel(Blatné) | C | 1-3 | 10:00 | 3 | |
4 | Škuril Michal(Gasto Metalfin Galanta) | Šikula Ladislav(Čataj) | D | 1-3 | 10:00 | 4 | |
5 | Bohuš Aurel(STO Veľké Úľany) | Vojkovič Adam(ŠKST Karlova Ves) | E | 1-3 | 10:00 | 5 | |
6 | Sýkora Juraj(Feromax) | Haluška Ján(ŠK Vatek Bernolákovo) | F | 1-3 | 10:00 | 6 | |
7 | Kovanič Kristián(STK DNV) | Granec Matúš(STK Vinosady) | G | 1-3 | 10:12 | 1 | |
8 | Macháń Roman(Trnovec) | Pinter Dušan(STK Vinosady) | H | 1-3 | 10:12 | 2 | |
9 | Prievozník Igor(STK Ivanka pri Dunaji) | Henc Marian(Stavbár) | I | 1-3 | 10:12 | 3 | |
10 | Komorný Miroslav(OSTK Špačince) | Srnák Martin(Blatné) | J | 1-3 | 10:12 | 4 | |
11 | Bardon josef(Źarnovica) | Fukas Rastislav(Blatné) | K | 1-3 | 10:12 | 5 | |
12 | Križanovič Kristián(STK ZŠ Na bielenisku Pezinok) | Purtschy Fridrich(Viktória ) | L | 1-3 | 10:12 | 6 | |
13 | Kovács Peter(Blatné) | Galovič Miroslav(Sl.Grob) | M | 1-3 | 10:24 | 1 | |
14 | Hatvany Dominik(STK DNV) | Somsedík Ján (Viktória ) | N | 1-3 | 10:24 | 2 | |
15 | Kleman Ondrej(STO Spoje) | Podobný Jozef (Viktória ) | O | 1-3 | 10:24 | 3 | |
16 | Križanovič Vojtech(STK ZŠ Na bielenisku Pezinok) | Zeman Juraj(STK Jelka) | P | 1-3 | 10:24 | 4 | |
17 | Vetrák Jozef(Viktória ) | Takáč Peter(STK DNV) | Q | 5-3 | 10:24 | 5 | |
18 | Jánošík Anton(OŠK Veselé) | Dugovič Miloš ml.(STK Vinosady) | R | 5-3 | 10:24 | 6 | |
19 | Just Boris(neregistrovaný) | Bordács Richard(Senec) | A | 4-2 | 10:36 | 1 | |
20 | Hulman Rastislav(OŠK Veselé) | Kytlica Peter(ŠK Vatek Bernolákovo) | B | 4-2 | 10:36 | 2 | |
21 | Moravčík Marek(Vinosady) | Pajonk Peter(Viktória ) | C | 4-2 | 10:36 | 3 | |
22 | Mráz Pavol(STK Jelka) | Nagy Karol(TTC Majcichov) | D | 4-2 | 10:36 | 4 | |
23 | Topľanský Leon st.(STK DNV) | Gál Dominik(Slavoj Sládkovičovo) | E | 4-2 | 10:36 | 5 | |
24 | Bárta Peter(Slavoj Sládkovičovo) | Eiterich Thorsten(Viktória ) | F | 4-2 | 10:36 | 6 | |
25 | Dolinský Jaroslav(Bachova) | Mezei Roman(Senec) | G | 4-2 | 10:48 | 1 | |
26 | Sendy(Senec) | Masaryk Michal ml.(Čataj) | H | 4-2 | 10:48 | 2 | |
27 | Botoš Jozef(STO Veľké Úľany) | Horváth Ivan(Reca) | I | 4-2 | 10:48 | 3 | |
28 | Táborský Dušan(neregistrovaný) | Červeň Pavol(ŠK Vatek Bernolákovo) | J | 4-2 | 10:48 | 4 | |
29 | Vanek Richard st(neregistrovaný) | Špánik Jozef(HSV ERMLER) | K | 4-2 | 10:48 | 5 | |
30 | Rigo Zoltán(STO Veľké Úľany) | Horváth Vojtech(Blatné) | L | 4-2 | 10:48 | 6 | |
31 | Vanek Richard(neregistrovaný) | Miko Jaroslav (Viktória ) | M | 4-2 | 11:00 | 1 | |
32 | Horváth Norbert(STK Jelka) | Polakovič Marian(Most) | N | 4-2 | 11:00 | 2 | |
33 | Valentovič Viliam(Vinosady) | Šimončič Martin(Sl.Grob) | O | 4-2 | 11:00 | 3 | |
34 | Fikár Miroslav(neregistrovaný) | Kapiáš Juraj(Viktória ) | P | 4-2 | 11:00 | 4 | |
35 | Dulický František(STO Veľké Úľany) | Mišík Ľubomír ml.(STK Vinosady) | Q | 4-2 | 11:00 | 5 | |
36 | Gašpar Radoslav(STK Jelka) | Harenčár Martin(Štadión) | R | 4-2 | 11:00 | 6 | |
37 | Lipták Andrej(ŠK Vatek Bernolákovo) | Bordács Richard(Senec) | A | 1-2 | 11:12 | 1 | |
38 | Takáč Jakub(STK DNV) | Kytlica Peter(ŠK Vatek Bernolákovo) | B | 1-2 | 11:12 | 2 | |
39 | Grega Roland(Ister) | Pajonk Peter(Viktória ) | C | 1-2 | 11:12 | 3 | |
40 | Škuril Michal(Gasto Metalfin Galanta) | Nagy Karol(TTC Majcichov) | D | 1-2 | 11:12 | 4 | |
41 | Bohuš Aurel(STO Veľké Úľany) | Gál Dominik(Slavoj Sládkovičovo) | E | 1-2 | 11:12 | 5 | |
42 | Sýkora Juraj(Feromax) | Eiterich Thorsten(Viktória ) | F | 1-2 | 11:12 | 6 | |
43 | Kovanič Kristián(STK DNV) | Mezei Roman(Senec) | G | 1-2 | 11:24 | 1 | |
44 | Macháń Roman(Trnovec) | Masaryk Michal ml.(Čataj) | H | 1-2 | 11:24 | 2 | |
45 | Prievozník Igor(STK Ivanka pri Dunaji) | Horváth Ivan(Reca) | I | 1-2 | 11:24 | 3 | |
46 | Komorný Miroslav(OSTK Špačince) | Červeň Pavol(ŠK Vatek Bernolákovo) | J | 1-2 | 11:24 | 4 | |
47 | Bardon josef(Źarnovica) | Špánik Jozef(HSV ERMLER) | K | 1-2 | 11:24 | 5 | |
48 | Križanovič Kristián(STK ZŠ Na bielenisku Pezinok) | Horváth Vojtech(Blatné) | L | 1-2 | 11:24 | 6 | |
49 | Kovács Peter(Blatné) | Miko Jaroslav (Viktória ) | M | 1-2 | 11:36 | 1 | |
50 | Hatvany Dominik(STK DNV) | Polakovič Marian(Most) | N | 1-2 | 11:36 | 2 | |
51 | Kleman Ondrej(STO Spoje) | Šimončič Martin(Sl.Grob) | O | 1-2 | 11:36 | 3 | |
52 | Križanovič Vojtech(STK ZŠ Na bielenisku Pezinok) | Kapiáš Juraj(Viktória ) | P | 1-2 | 11:36 | 4 | |
53 | Chovan Alexander(Most) | Takáč Peter(STK DNV) | Q | 1-3 | 11:36 | 5 | |
54 | Tóth Marek(Senec) | Dugovič Miloš ml.(STK Vinosady) | R | 1-3 | 11:36 | 6 | |
55 | Čupík Miloslav(Most) | Just Boris(neregistrovaný) | A | 3-4 | 11:48 | 1 | |
56 | Vittek Ján(Viktória ) | Hulman Rastislav(OŠK Veselé) | B | 3-4 | 11:48 | 2 | |
57 | Csemy Gabriel(Blatné) | Moravčík Marek(Vinosady) | C | 3-4 | 11:48 | 3 | |
58 | Šikula Ladislav(Čataj) | Mráz Pavol(STK Jelka) | D | 3-4 | 11:48 | 4 | |
59 | Vojkovič Adam(ŠKST Karlova Ves) | Topľanský Leon st.(STK DNV) | E | 3-4 | 11:48 | 5 | |
60 | Haluška Ján(ŠK Vatek Bernolákovo) | Bárta Peter(Slavoj Sládkovičovo) | F | 3-4 | 11:48 | 6 | |
61 | Granec Matúš(STK Vinosady) | Dolinský Jaroslav(Bachova) | G | 3-4 | 12:00 | 1 | |
62 | Pinter Dušan(STK Vinosady) | Sendy(Senec) | H | 3-4 | 12:00 | 2 | |
63 | Henc Marian(Stavbár) | Botoš Jozef(STO Veľké Úľany) | I | 3-4 | 12:00 | 3 | |
64 | Srnák Martin(Blatné) | Táborský Dušan(neregistrovaný) | J | 3-4 | 12:00 | 4 | |
65 | Fukas Rastislav(Blatné) | Vanek Richard st(neregistrovaný) | K | 3-4 | 12:00 | 5 | |
66 | Purtschy Fridrich(Viktória ) | Rigo Zoltán(STO Veľké Úľany) | L | 3-4 | 12:00 | 6 | |
67 | Galovič Miroslav(Sl.Grob) | Vanek Richard(neregistrovaný) | M | 3-4 | 12:12 | 1 | |
68 | Somsedík Ján (Viktória ) | Horváth Norbert(STK Jelka) | N | 3-4 | 12:12 | 2 | |
69 | Podobný Jozef (Viktória ) | Valentovič Viliam(Vinosady) | O | 3-4 | 12:12 | 3 | |
70 | Zeman Juraj(STK Jelka) | Fikár Miroslav(neregistrovaný) | P | 3-4 | 12:12 | 4 | |
71 | Vetrák Jozef(Viktória ) | Dulický František(STO Veľké Úľany) | Q | 5-4 | 12:12 | 5 | |
72 | Jánošík Anton(OŠK Veselé) | Gašpar Radoslav(STK Jelka) | R | 5-4 | 12:12 | 6 | |
73 | Lipták Andrej(ŠK Vatek Bernolákovo) | Just Boris(neregistrovaný) | A | 1-4 | 12:24 | 1 | |
74 | Takáč Jakub(STK DNV) | Hulman Rastislav(OŠK Veselé) | B | 1-4 | 12:24 | 2 | |
75 | Grega Roland(Ister) | Moravčík Marek(Vinosady) | C | 1-4 | 12:24 | 3 | |
76 | Škuril Michal(Gasto Metalfin Galanta) | Mráz Pavol(STK Jelka) | D | 1-4 | 12:24 | 4 | |
77 | Bohuš Aurel(STO Veľké Úľany) | Topľanský Leon st.(STK DNV) | E | 1-4 | 12:24 | 5 | |
78 | Sýkora Juraj(Feromax) | Bárta Peter(Slavoj Sládkovičovo) | F | 1-4 | 12:24 | 6 | |
79 | Kovanič Kristián(STK DNV) | Dolinský Jaroslav(Bachova) | G | 1-4 | 12:36 | 1 | |
80 | Macháń Roman(Trnovec) | Sendy(Senec) | H | 1-4 | 12:36 | 2 | |
81 | Prievozník Igor(STK Ivanka pri Dunaji) | Botoš Jozef(STO Veľké Úľany) | I | 1-4 | 12:36 | 3 | |
82 | Komorný Miroslav(OSTK Špačince) | Táborský Dušan(neregistrovaný) | J | 1-4 | 12:36 | 4 | |
83 | Bardon josef(Źarnovica) | Vanek Richard st(neregistrovaný) | K | 1-4 | 12:36 | 5 | |
84 | Križanovič Kristián(STK ZŠ Na bielenisku Pezinok) | Rigo Zoltán(STO Veľké Úľany) | L | 1-4 | 12:36 | 6 | |
85 | Kovács Peter(Blatné) | Vanek Richard(neregistrovaný) | M | 1-4 | 12:48 | 1 | |
86 | Hatvany Dominik(STK DNV) | Horváth Norbert(STK Jelka) | N | 1-4 | 12:48 | 2 | |
87 | Kleman Ondrej(STO Spoje) | Valentovič Viliam(Vinosady) | O | 1-4 | 12:48 | 3 | |
88 | Križanovič Vojtech(STK ZŠ Na bielenisku Pezinok) | Fikár Miroslav(neregistrovaný) | P | 1-4 | 12:48 | 4 | |
89 | Chovan Alexander(Most) | Mišík Ľubomír ml.(STK Vinosady) | Q | 1-2 | 12:48 | 5 | |
90 | Tóth Marek(Senec) | Harenčár Martin(Štadión) | R | 1-2 | 12:48 | 6 | |
91 | Bordács Richard(Senec) | Čupík Miloslav(Most) | A | 2-3 | 13:00 | 1 | |
92 | Kytlica Peter(ŠK Vatek Bernolákovo) | Vittek Ján(Viktória ) | B | 2-3 | 13:00 | 2 | |
93 | Pajonk Peter(Viktória ) | Csemy Gabriel(Blatné) | C | 2-3 | 13:00 | 3 | |
94 | Nagy Karol(TTC Majcichov) | Šikula Ladislav(Čataj) | D | 2-3 | 13:00 | 4 | |
95 | Gál Dominik(Slavoj Sládkovičovo) | Vojkovič Adam(ŠKST Karlova Ves) | E | 2-3 | 13:00 | 5 | |
96 | Eiterich Thorsten(Viktória ) | Haluška Ján(ŠK Vatek Bernolákovo) | F | 2-3 | 13:00 | 6 | |
97 | Mezei Roman(Senec) | Granec Matúš(STK Vinosady) | G | 2-3 | 13:12 | 1 | |
98 | Masaryk Michal ml.(Čataj) | Pinter Dušan(STK Vinosady) | H | 2-3 | 13:12 | 2 | |
99 | Horváth Ivan(Reca) | Henc Marian(Stavbár) | I | 2-3 | 13:12 | 3 | |
100 | Červeň Pavol(ŠK Vatek Bernolákovo) | Srnák Martin(Blatné) | J | 2-3 | 13:12 | 4 | |
101 | Špánik Jozef(HSV ERMLER) | Fukas Rastislav(Blatné) | K | 2-3 | 13:12 | 5 | |
102 | Horváth Vojtech(Blatné) | Purtschy Fridrich(Viktória ) | L | 2-3 | 13:12 | 6 | |
103 | Miko Jaroslav (Viktória ) | Galovič Miroslav(Sl.Grob) | M | 2-3 | 13:24 | 1 | |
104 | Polakovič Marian(Most) | Somsedík Ján (Viktória ) | N | 2-3 | 13:24 | 2 | |
105 | Šimončič Martin(Sl.Grob) | Podobný Jozef (Viktória ) | O | 2-3 | 13:24 | 3 | |
106 | Kapiáš Juraj(Viktória ) | Zeman Juraj(STK Jelka) | P | 2-3 | 13:24 | 4 | |
107 | Takáč Peter(STK DNV) | Dulický František(STO Veľké Úľany) | Q | 3-4 | 13:24 | 5 | |
108 | Dugovič Miloš ml.(STK Vinosady) | Gašpar Radoslav(STK Jelka) | R | 3-4 | 13:24 | 6 | |
109 | Chovan Alexander(Most) | Dulický František(STO Veľké Úľany) | Q | 1-4 | 13:36 | 1 | |
110 | Tóth Marek(Senec) | Gašpar Radoslav(STK Jelka) | R | 1-4 | 13:36 | 2 | |
111 | Mišík Ľubomír ml.(STK Vinosady) | Vetrák Jozef(Viktória ) | Q | 2-5 | 13:36 | 3 | |
112 | Harenčár Martin(Štadión) | Jánošík Anton(OŠK Veselé) | R | 2-5 | 13:36 | 4 | |
113 | Chovan Alexander(Most) | Vetrák Jozef(Viktória ) | Q | 1-5 | 13:36 | 5 | |
114 | Tóth Marek(Senec) | Jánošík Anton(OŠK Veselé) | R | 1-5 | 13:36 | 6 | |
115 | Mišík Ľubomír ml.(STK Vinosady) | Takáč Peter(STK DNV) | Q | 2-3 | 13:48 | 1 | |
116 | Harenčár Martin(Štadión) | Dugovič Miloš ml.(STK Vinosady) | R | 2-3 | 13:48 | 2 |