Memoriál B.Kirkchhoffovej 2017 - 4.liga - neregistrovaní - 23.12.2017

1.Stupeň - Zápisy

FILTER

Fulltext:

Stôl:

Zápas:

Hráč:

Skupina:

Klub:

 

zápas č. 1 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 Lenárt Róbert(STC TJ ČAB) 11111111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 09:00 Madarász Marcel(STO VEĽKÉ ÚĽANY) 13567 1
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: A Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Lenárt Róbert
zápas č. 2 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 2 Mužila Lukáš(STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE) 11111912 2
Dátum: 23.12.2017
Čas: 09:00 Ftomin Andrej(STK PP DUNAJSKÁ STREDA) 51191114 3
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: B Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Ftomin Andrej
zápas č. 3 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 3 Hargaš Martin(STO SPOJE IVANKA) 111111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 09:00 Táborský Dušan(neregistrovani) 275 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: C Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Hargaš Martin
zápas č. 4 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 4 Caňo Marián(KST DIVIAKY NAD NITRICOU) 111111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 09:00 Topľanský Leonard(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 132 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: D Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Caňo Marián
zápas č. 5 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 5 Medňanský Alexander(STK SENEC) 111112 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 09:00 Kukula Jakub(STO SVÄTÝ JUR) 5510 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: E Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Medňanský Alexander
zápas č. 6 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 6 Jurča Filip(BYT CENTRUM SENICA) 111111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 09:00 Slávik Miloslav(ŠK ŠOG DOMINO NITRA) 696 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: F Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Jurča Filip
zápas č. 7 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 7 Hulman Rastislav(ŠK III. ZŠ HLOHOVEC) 111111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 09:00 Széllová Jana(neregistrovani) 175 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: G Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Hulman Rastislav
zápas č. 8 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 8 Mikle Gabriel(ŠK ŠOG DOMINO NITRA) 111111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 09:00 Škultéty Rastislav(ŠK SLÁVIA ZELENEČ) 728 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: H Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Mikle Gabriel
zápas č. 9 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 Čechánek Tomáš(STK BORSKÝ SVÄTÝ JUR) 111211 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 09:20 Schneider Martin(neregistrovani) 4103 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: I Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Čechánek Tomáš
zápas č. 10 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 2 Križanovič Vojtech(STK BLATNÉ) 111111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 09:20 Dulicky František(STO VEĽKÉ ÚĽANY) 665 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: J Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Križanovič Vojtech
zápas č. 11 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 3 Macháček Pavel(PINEC STRÁŽE N.O.) 7121111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 09:20 Jedlička Matúš(STO SVÄTÝ JUR) 111068 1
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: K Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Macháček Pavel
zápas č. 12 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 4 Mišík Ľubomír(STK VINOSADY) 111111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 09:20 Korman Patrik(STO VEĽKÉ ÚĽANY) 233 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: L Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Mišík Ľubomír
zápas č. 13 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 5 Nemček Patrik(STK PROPRIA KÚTY) 111112 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 09:20 Kresan Štefan(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 7910 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: M Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Nemček Patrik
zápas č. 14 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 6 Polák Roman(PINEC STRÁŽE N.O.) 779 0
Dátum: 23.12.2017
Čas: 09:20 Vojaček Andrej(PK CHOTÍN) 111111 3
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: N Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Vojaček Andrej
zápas č. 15 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 7 Ševce Peter(KST DIVIAKY NAD NITRICOU) 111111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 09:20 Klaučo Michal(neregistrovani) 633 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: O Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Ševce Peter
zápas č. 16 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 8 Dudášik Ján(STK LEVICE) 61111611 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 09:20 Danóczi Matúš(ŠK ŠOG DOMINO NITRA) 1189118 2
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: P Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Dudášik Ján
zápas č. 17 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 Chudý Pavol(KST DIVIAKY NAD NITRICOU) 111111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 09:40 Uherčík Samuel(STO SVÄTÝ JUR) 755 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: Q Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Chudý Pavol
zápas č. 18 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 2 Dolinsky Jaroslav(Amatéri z Bachovej) 899 0
Dátum: 23.12.2017
Čas: 09:40 Valovič Peter(STK VINOSADY) 111111 3
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: Q Rozhodca Víťaz
Zápas: 4-2
Valovič Peter
zápas č. 19 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 3 Lenárt Róbert(STC TJ ČAB) 1151111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 09:40 Nemček Lukáš(STO SPOJE IVANKA) 41166 1
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: A Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Lenárt Róbert
zápas č. 20 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 4 Mužila Lukáš(STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE) 111111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 09:40 Henc Marian(ŠKST STAVBÁR BRATISLAVA) 578 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: B Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Mužila Lukáš
zápas č. 21 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 5 Hargaš Martin(STO SPOJE IVANKA) 111111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 09:40 Kondel Vladimír(STO SPOJE BRATISLAVA) 576 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: C Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Hargaš Martin
zápas č. 22 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 6 Caňo Marián(KST DIVIAKY NAD NITRICOU) 111111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 09:40 Zwiržina Michal(ŠK SLÁVIA ZELENEČ) 563 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: D Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Caňo Marián
zápas č. 23 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 7 Medňanský Alexander(STK SENEC) 111111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 09:40 Bunček Štefan(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 000 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: E Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Medňanský Alexander
zápas č. 24 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 8 Jurča Filip(BYT CENTRUM SENICA) 11671111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 09:40 Koval Peter(TTC ROVINKA) 6111178 2
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: F Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Jurča Filip
zápas č. 25 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 Hulman Rastislav(ŠK III. ZŠ HLOHOVEC) 111111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 10:00 Zwiržina Matej(ŠKP TRNAVA) 959 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: G Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Hulman Rastislav
zápas č. 26 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 2 Mikle Gabriel(ŠK ŠOG DOMINO NITRA) 111111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 10:00 Botoš Jozef(STO VEĽKÉ ÚĽANY) 987 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: H Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Mikle Gabriel
zápas č. 27 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 3 Čechánek Tomáš(STK BORSKÝ SVÄTÝ JUR) 111111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 10:00 Rigo Zoltán(STO VEĽKÉ ÚĽANY) 449 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: I Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Čechánek Tomáš
zápas č. 28 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 4 Križanovič Vojtech(STK BLATNÉ) 111111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 10:00 Špánik Jozef(TTC JOISE) 888 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: J Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Križanovič Vojtech
zápas č. 29 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 5 Macháček Pavel(PINEC STRÁŽE N.O.) 1111311 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 10:00 Buda Marian(STO IM GALVANIHO) 311115 1
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: K Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Macháček Pavel
zápas č. 30 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 6 Mišík Ľubomír(STK VINOSADY) 111111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 10:00 Čupík Miloslav(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) 848 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: L Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Mišík Ľubomír
zápas č. 31 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 7 Nemček Patrik(STK PROPRIA KÚTY) 71198 1
Dátum: 23.12.2017
Čas: 10:00 Just Boris(neregistrovani) 1181111 3
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: M Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Just Boris
zápas č. 32 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 8 Polák Roman(PINEC STRÁŽE N.O.) 1112912 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 10:00 Račko Boris(OŠK SLOVENSKÝ GROB) 8101110 1
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: N Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Polák Roman
zápas č. 33 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 Ševce Peter(KST DIVIAKY NAD NITRICOU) 1111511 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 10:20 Nguyen viet Phuong(STO VEĽKÉ ÚĽANY) 46118 1
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: O Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Ševce Peter
zápas č. 34 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 2 Dudášik Ján(STK LEVICE) 1181111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 10:20 Horváth Vojtech(STK BLATNÉ) 81187 1
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: P Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Dudášik Ján
zápas č. 35 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 3 Chudý Pavol(KST DIVIAKY NAD NITRICOU) 6109 0
Dátum: 23.12.2017
Čas: 10:20 Valovič Peter(STK VINOSADY) 111211 3
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: Q Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Valovič Peter
zápas č. 36 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 4 Uherčík Samuel(STO SVÄTÝ JUR) 467 0
Dátum: 23.12.2017
Čas: 10:20 Dolinsky Jaroslav(Amatéri z Bachovej) 111111 3
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: Q Rozhodca Víťaz
Zápas: 3-4
Dolinsky Jaroslav
zápas č. 37 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 5 Nemček Lukáš(STO SPOJE IVANKA) 111111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 10:20 Madarász Marcel(STO VEĽKÉ ÚĽANY) 866 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: A Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Nemček Lukáš
zápas č. 38 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 6 Henc Marian(ŠKST STAVBÁR BRATISLAVA) 545 0
Dátum: 23.12.2017
Čas: 10:20 Ftomin Andrej(STK PP DUNAJSKÁ STREDA) 111111 3
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: B Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Ftomin Andrej
zápas č. 39 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 7 Kondel Vladimír(STO SPOJE BRATISLAVA) 111111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 10:20 Táborský Dušan(neregistrovani) 442 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: C Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Kondel Vladimír
zápas č. 40 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 8 Zwiržina Michal(ŠK SLÁVIA ZELENEČ) 111111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 10:20 Topľanský Leonard(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 462 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: D Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Zwiržina Michal
zápas č. 41 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 Bunček Štefan(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 000 0
Dátum: 23.12.2017
Čas: 10:40 Kukula Jakub(STO SVÄTÝ JUR) 111111 3
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: E Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Kukula Jakub
zápas č. 42 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 2 Koval Peter(TTC ROVINKA) 1111711 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 10:40 Slávik Miloslav(ŠK ŠOG DOMINO NITRA) 33117 1
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: F Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Koval Peter
zápas č. 43 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 3 Zwiržina Matej(ŠKP TRNAVA) 111111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 10:40 Széllová Jana(neregistrovani) 846 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: G Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Zwiržina Matej
zápas č. 44 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 4 Botoš Jozef(STO VEĽKÉ ÚĽANY) 810111112 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 10:40 Škultéty Rastislav(ŠK SLÁVIA ZELENEČ) 11129510 2
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: H Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Botoš Jozef
zápas č. 45 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 5 Rigo Zoltán(STO VEĽKÉ ÚĽANY) 7112 0
Dátum: 23.12.2017
Čas: 10:40 Schneider Martin(neregistrovani) 111311 3
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: I Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Schneider Martin
zápas č. 46 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 6 Špánik Jozef(TTC JOISE) 121111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 10:40 Dulicky František(STO VEĽKÉ ÚĽANY) 1093 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: J Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Špánik Jozef
zápas č. 47 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 7 Buda Marian(STO IM GALVANIHO) 2091411 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 10:40 Jedlička Matúš(STO SVÄTÝ JUR) 1811128 1
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: K Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Buda Marian
zápas č. 48 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 8 Čupík Miloslav(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) 111111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 10:40 Korman Patrik(STO VEĽKÉ ÚĽANY) 457 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: L Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Čupík Miloslav
zápas č. 49 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 Just Boris(neregistrovani) 111111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 11:00 Kresan Štefan(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 353 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: M Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Just Boris
zápas č. 50 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 2 Račko Boris(OŠK SLOVENSKÝ GROB) 1181114 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 11:00 Vojaček Andrej(PK CHOTÍN) 711812 1
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: N Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Račko Boris
zápas č. 51 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 3 Nguyen viet Phuong(STO VEĽKÉ ÚĽANY) 5111111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 11:00 Klaučo Michal(neregistrovani) 11683 1
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: O Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Nguyen viet Phuong
zápas č. 52 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 4 Horváth Vojtech(STK BLATNÉ) 6111112 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 11:00 Danóczi Matúš(ŠK ŠOG DOMINO NITRA) 118610 1
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: P Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Horváth Vojtech
zápas č. 53 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 5 Chudý Pavol(KST DIVIAKY NAD NITRICOU) 111111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 11:00 Dolinsky Jaroslav(Amatéri z Bachovej) 864 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: Q Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-4
Chudý Pavol
zápas č. 54 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 6 Valovič Peter(STK VINOSADY) 111111 3
Dátum: 23.12.2017
Čas: 11:00 Uherčík Samuel(STO SVÄTÝ JUR) 634 0
Kategória: 4.liga - neregistrovaní
Skupina: Q Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Valovič Peter