Memoriál B.Kirkchhoffovej 2017 - 4.liga - neregistrovaní - 23.12.2017

1.Stupeň - Zápasy

FILTER

Fulltext:

Stôl:

Zápas:

Hráč:

Skupina:

Klub:

 

č. záp.Meno a priezviskoMeno a priezviskovýsledokskupinazápasčasstôl
1 Lenárt Róbert(STC TJ ČAB) Madarász Marcel(STO VEĽKÉ ÚĽANY) 3:1 A 1-3 09:00 1
2 Mužila Lukáš(STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE) Ftomin Andrej(STK PP DUNAJSKÁ STREDA) 2:3 B 1-3 09:00 2
3 Hargaš Martin(STO SPOJE IVANKA) Táborský Dušan(neregistrovani) 3:0 C 1-3 09:00 3
4 Caňo Marián(KST DIVIAKY NAD NITRICOU) Topľanský Leonard(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 3:0 D 1-3 09:00 4
5 Medňanský Alexander(STK SENEC) Kukula Jakub(STO SVÄTÝ JUR) 3:0 E 1-3 09:00 5
6 Jurča Filip(BYT CENTRUM SENICA) Slávik Miloslav(ŠK ŠOG DOMINO NITRA) 3:0 F 1-3 09:00 6
7 Hulman Rastislav(ŠK III. ZŠ HLOHOVEC) Széllová Jana(neregistrovani) 3:0 G 1-3 09:00 7
8 Mikle Gabriel(ŠK ŠOG DOMINO NITRA) Škultéty Rastislav(ŠK SLÁVIA ZELENEČ) 3:0 H 1-3 09:00 8
9 Čechánek Tomáš(STK BORSKÝ SVÄTÝ JUR) Schneider Martin(neregistrovani) 3:0 I 1-3 09:20 1
10 Križanovič Vojtech(STK BLATNÉ) Dulicky František(STO VEĽKÉ ÚĽANY) 3:0 J 1-3 09:20 2
11 Macháček Pavel(PINEC STRÁŽE N.O.) Jedlička Matúš(STO SVÄTÝ JUR) 3:1 K 1-3 09:20 3
12 Mišík Ľubomír(STK VINOSADY) Korman Patrik(STO VEĽKÉ ÚĽANY) 3:0 L 1-3 09:20 4
13 Nemček Patrik(STK PROPRIA KÚTY) Kresan Štefan(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 3:0 M 1-3 09:20 5
14 Polák Roman(PINEC STRÁŽE N.O.) Vojaček Andrej(PK CHOTÍN) 0:3 N 1-3 09:20 6
15 Ševce Peter(KST DIVIAKY NAD NITRICOU) Klaučo Michal(neregistrovani) 3:0 O 1-3 09:20 7
16 Dudášik Ján(STK LEVICE) Danóczi Matúš(ŠK ŠOG DOMINO NITRA) 3:2 P 1-3 09:20 8
17 Chudý Pavol(KST DIVIAKY NAD NITRICOU) Uherčík Samuel(STO SVÄTÝ JUR) 3:0 Q 1-3 09:40 1
18 Dolinsky Jaroslav(Amatéri z Bachovej) Valovič Peter(STK VINOSADY) 0:3 Q 4-2 09:40 2
19 Lenárt Róbert(STC TJ ČAB) Nemček Lukáš(STO SPOJE IVANKA) 3:1 A 1-2 09:40 3
20 Mužila Lukáš(STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE) Henc Marian(ŠKST STAVBÁR BRATISLAVA) 3:0 B 1-2 09:40 4
21 Hargaš Martin(STO SPOJE IVANKA) Kondel Vladimír(STO SPOJE BRATISLAVA) 3:0 C 1-2 09:40 5
22 Caňo Marián(KST DIVIAKY NAD NITRICOU) Zwiržina Michal(ŠK SLÁVIA ZELENEČ) 3:0 D 1-2 09:40 6
23 Medňanský Alexander(STK SENEC) Bunček Štefan(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 3:0 E 1-2 09:40 7
24 Jurča Filip(BYT CENTRUM SENICA) Koval Peter(TTC ROVINKA) 3:2 F 1-2 09:40 8
25 Hulman Rastislav(ŠK III. ZŠ HLOHOVEC) Zwiržina Matej(ŠKP TRNAVA) 3:0 G 1-2 10:00 1
26 Mikle Gabriel(ŠK ŠOG DOMINO NITRA) Botoš Jozef(STO VEĽKÉ ÚĽANY) 3:0 H 1-2 10:00 2
27 Čechánek Tomáš(STK BORSKÝ SVÄTÝ JUR) Rigo Zoltán(STO VEĽKÉ ÚĽANY) 3:0 I 1-2 10:00 3
28 Križanovič Vojtech(STK BLATNÉ) Špánik Jozef(TTC JOISE) 3:0 J 1-2 10:00 4
29 Macháček Pavel(PINEC STRÁŽE N.O.) Buda Marian(STO IM GALVANIHO) 3:1 K 1-2 10:00 5
30 Mišík Ľubomír(STK VINOSADY) Čupík Miloslav(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) 3:0 L 1-2 10:00 6
31 Nemček Patrik(STK PROPRIA KÚTY) Just Boris(neregistrovani) 1:3 M 1-2 10:00 7
32 Polák Roman(PINEC STRÁŽE N.O.) Račko Boris(OŠK SLOVENSKÝ GROB) 3:1 N 1-2 10:00 8
33 Ševce Peter(KST DIVIAKY NAD NITRICOU) Nguyen viet Phuong(STO VEĽKÉ ÚĽANY) 3:1 O 1-2 10:20 1
34 Dudášik Ján(STK LEVICE) Horváth Vojtech(STK BLATNÉ) 3:1 P 1-2 10:20 2
35 Chudý Pavol(KST DIVIAKY NAD NITRICOU) Valovič Peter(STK VINOSADY) 0:3 Q 1-2 10:20 3
36 Uherčík Samuel(STO SVÄTÝ JUR) Dolinsky Jaroslav(Amatéri z Bachovej) 0:3 Q 3-4 10:20 4
37 Nemček Lukáš(STO SPOJE IVANKA) Madarász Marcel(STO VEĽKÉ ÚĽANY) 3:0 A 2-3 10:20 5
38 Henc Marian(ŠKST STAVBÁR BRATISLAVA) Ftomin Andrej(STK PP DUNAJSKÁ STREDA) 0:3 B 2-3 10:20 6
39 Kondel Vladimír(STO SPOJE BRATISLAVA) Táborský Dušan(neregistrovani) 3:0 C 2-3 10:20 7
40 Zwiržina Michal(ŠK SLÁVIA ZELENEČ) Topľanský Leonard(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 3:0 D 2-3 10:20 8
41 Bunček Štefan(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) Kukula Jakub(STO SVÄTÝ JUR) 0:3 E 2-3 10:40 1
42 Koval Peter(TTC ROVINKA) Slávik Miloslav(ŠK ŠOG DOMINO NITRA) 3:1 F 2-3 10:40 2
43 Zwiržina Matej(ŠKP TRNAVA) Széllová Jana(neregistrovani) 3:0 G 2-3 10:40 3
44 Botoš Jozef(STO VEĽKÉ ÚĽANY) Škultéty Rastislav(ŠK SLÁVIA ZELENEČ) 3:2 H 2-3 10:40 4
45 Rigo Zoltán(STO VEĽKÉ ÚĽANY) Schneider Martin(neregistrovani) 0:3 I 2-3 10:40 5
46 Špánik Jozef(TTC JOISE) Dulicky František(STO VEĽKÉ ÚĽANY) 3:0 J 2-3 10:40 6
47 Buda Marian(STO IM GALVANIHO) Jedlička Matúš(STO SVÄTÝ JUR) 3:1 K 2-3 10:40 7
48 Čupík Miloslav(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) Korman Patrik(STO VEĽKÉ ÚĽANY) 3:0 L 2-3 10:40 8
49 Just Boris(neregistrovani) Kresan Štefan(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 3:0 M 2-3 11:00 1
50 Račko Boris(OŠK SLOVENSKÝ GROB) Vojaček Andrej(PK CHOTÍN) 3:1 N 2-3 11:00 2
51 Nguyen viet Phuong(STO VEĽKÉ ÚĽANY) Klaučo Michal(neregistrovani) 3:1 O 2-3 11:00 3
52 Horváth Vojtech(STK BLATNÉ) Danóczi Matúš(ŠK ŠOG DOMINO NITRA) 3:1 P 2-3 11:00 4
53 Chudý Pavol(KST DIVIAKY NAD NITRICOU) Dolinsky Jaroslav(Amatéri z Bachovej) 3:0 Q 1-4 11:00 5
54 Valovič Peter(STK VINOSADY) Uherčík Samuel(STO SVÄTÝ JUR) 3:0 Q 2-3 11:00 6