AKCIE
zápas č. 1 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Červeň Pavol(ŠK VATEK BERNOLÁKOVO) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 09:00 | Kováčik Peter(STO SPOJE IVANKA) | 7 | 4 | 3 | 0 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: A | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Červeň Pavol |
zápas č. 2 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Kleman Ondrej(ŠK VATEK BERNOLÁKOVO) | 6 | 9 | 10 | 0 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 09:00 | Siman Jaroslav(STO SPOJE IVANKA) | 11 | 11 | 12 | 3 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Siman Jaroslav |
zápas č. 3 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Brychta Eduard st.(TTC ROVINKA) | 11 | 9 | 11 | 9 | 11 | 3 | ||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 09:00 | Macek Rastislav(STO IM GALVANIHO) | 9 | 11 | 8 | 11 | 9 | 2 | ||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Brychta Eduard st. |
zápas č. 4 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Hedvigy Marek(ŠK VATEK BERNOLÁKOVO) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 09:00 | Trančík Ivan(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 6 | 8 | 5 | 0 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Hedvigy Marek |
zápas č. 5 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Chovan Alexander(ŠK VATEK BERNOLÁKOVO) | 11 | 11 | 10 | 12 | 14 | 3 | ||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 09:00 | Dužek Patrik(STO SPOJE IVANKA) | 5 | 9 | 12 | 14 | 12 | 2 | ||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Chovan Alexander |
zápas č. 6 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 6 | Bardoň Jozef(ŠK III. ZŠ HLOHOVEC) | 11 | 11 | 9 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 09:00 | Sokol Jan(STO SPOJE IVANKA) | 5 | 9 | 11 | 8 | 1 | |||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Bardoň Jozef |
zápas č. 7 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Michalko Michal(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 10 | 12 | 11 | 10 | 11 | 3 | ||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 09:21 | Dužek David(STO SPOJE IVANKA) | 12 | 10 | 9 | 12 | 8 | 2 | ||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Michalko Michal |
zápas č. 8 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Krkoš Marián(ŠK DOBRÁ VODA) | 11 | 9 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 09:21 | Hucík Stanislav(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 9 | 11 | 9 | 9 | 1 | |||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Krkoš Marián |
zápas č. 9 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Kopilec Vladimír(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 6 | 3 | 9 | 0 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 09:21 | Murín Juraj(STO IM GALVANIHO) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: I | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 5-3 | Murín Juraj |
zápas č. 10 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Kopp Jozef(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 9 | 5 | 9 | 0 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 09:21 | Džubák Ján(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: I | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Džubák Ján |
zápas č. 11 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Drozd Pavol(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 9 | 7 | 9 | 0 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 09:21 | Špánik Jozef(TTC JOISE) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: A | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Špánik Jozef |
zápas č. 12 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 6 | Mladý Juraj(TTC ROVINKA) | 8 | 5 | 11 | 6 | 1 | |||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 09:21 | Čupík Miloslav(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 11 | 11 | 6 | 11 | 3 | |||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Čupík Miloslav |
zápas č. 13 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Mitošinka Marko(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 9 | 9 | 9 | 0 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 09:42 | Pobiš Miroslav(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Pobiš Miroslav |
zápas č. 14 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Kiss Alexander(STO IM GALVANIHO) | 9 | 9 | 9 | 0 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 09:42 | Nemček Lukáš(STO SPOJE IVANKA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Nemček Lukáš |
zápas č. 15 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Klčo Benjamín(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 4 | 2 | 9 | 0 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 09:42 | Nemček Patrik(STK PROPRIA KÚTY) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Nemček Patrik |
zápas č. 16 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Kováč Jaroslav(STO VEĽKÝ BIEL) | 8 | 6 | 7 | 0 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 09:42 | Harabín Štefan(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Harabín Štefan |
zápas č. 17 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Bognár Ondrej(STO VEĽKÝ BIEL) | 8 | 3 | 4 | 0 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 09:42 | Válek Ľubomír(TTC ROVINKA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Válek Ľubomír |
zápas č. 18 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 6 | Novák Tomáš(ŠK ZÁLESIE) | 8 | 4 | 3 | 0 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 09:42 | Koval Peter(TTC ROVINKA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Koval Peter |
zápas č. 19 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Juráš Marian(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) | 9 | 11 | 10 | 6 | 1 | |||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 10:03 | Murín Juraj(STO IM GALVANIHO) | 11 | 5 | 12 | 11 | 3 | |||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: I | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Murín Juraj |
zápas č. 20 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Kopilec Vladimír(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 7 | 8 | 9 | 0 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 10:03 | Kopp Jozef(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: I | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 5-4 | Kopp Jozef |
zápas č. 21 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Červeň Pavol(ŠK VATEK BERNOLÁKOVO) | 4 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 10:03 | Špánik Jozef(TTC JOISE) | 11 | 8 | 5 | 6 | 1 | |||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: A | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Červeň Pavol |
zápas č. 22 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Kleman Ondrej(ŠK VATEK BERNOLÁKOVO) | 11 | 11 | 8 | 7 | 11 | 3 | ||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 10:03 | Čupík Miloslav(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 9 | 9 | 11 | 11 | 9 | 2 | ||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Kleman Ondrej |
zápas č. 23 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Brychta Eduard st.(TTC ROVINKA) | 11 | 11 | 9 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 10:03 | Pobiš Miroslav(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 9 | 9 | 11 | 9 | 1 | |||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Brychta Eduard st. |
zápas č. 24 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 6 | Hedvigy Marek(ŠK VATEK BERNOLÁKOVO) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 10:03 | Nemček Lukáš(STO SPOJE IVANKA) | 3 | 6 | 4 | 0 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Hedvigy Marek |
zápas č. 25 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Chovan Alexander(ŠK VATEK BERNOLÁKOVO) | 6 | 4 | 11 | 8 | 1 | |||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 10:24 | Nemček Patrik(STK PROPRIA KÚTY) | 11 | 11 | 9 | 11 | 3 | |||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Nemček Patrik |
zápas č. 26 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Bardoň Jozef(ŠK III. ZŠ HLOHOVEC) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 10:24 | Harabín Štefan(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 9 | 9 | 9 | 0 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Bardoň Jozef |
zápas č. 27 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Michalko Michal(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 5 | 11 | 9 | 11 | 11 | 3 | ||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 10:24 | Válek Ľubomír(TTC ROVINKA) | 11 | 6 | 11 | 9 | 8 | 2 | ||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Michalko Michal |
zápas č. 28 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Krkoš Marián(ŠK DOBRÁ VODA) | 9 | 7 | 7 | 0 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 10:24 | Koval Peter(TTC ROVINKA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Koval Peter |
zápas č. 29 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Juráš Marian(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) | 11 | 8 | 9 | 8 | 1 | |||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 10:24 | Džubák Ján(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 8 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: I | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Džubák Ján |
zápas č. 30 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 6 | Murín Juraj(STO IM GALVANIHO) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 10:24 | Kopp Jozef(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 2 | 3 | 3 | 0 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: I | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Murín Juraj |
zápas č. 31 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Kováčik Peter(STO SPOJE IVANKA) | 9 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 10:45 | Drozd Pavol(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 11 | 8 | 7 | 9 | 1 | |||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: A | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Kováčik Peter |
zápas č. 32 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Siman Jaroslav(STO SPOJE IVANKA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 10:45 | Mladý Juraj(TTC ROVINKA) | 8 | 9 | 7 | 0 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Siman Jaroslav |
zápas č. 33 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Macek Rastislav(STO IM GALVANIHO) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 10:45 | Mitošinka Marko(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 5 | 6 | 7 | 0 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Macek Rastislav |
zápas č. 34 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Trančík Ivan(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 11 | 9 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 10:45 | Kiss Alexander(STO IM GALVANIHO) | 9 | 11 | 9 | 9 | 1 | |||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Trančík Ivan |
zápas č. 35 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Dužek Patrik(STO SPOJE IVANKA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 10:45 | Klčo Benjamín(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 8 | 9 | 7 | 0 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Dužek Patrik |
zápas č. 36 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 6 | Sokol Jan(STO SPOJE IVANKA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 10:45 | Kováč Jaroslav(STO VEĽKÝ BIEL) | 9 | 9 | 9 | 0 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Sokol Jan |
zápas č. 37 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Dužek David(STO SPOJE IVANKA) | 11 | 11 | 7 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 11:06 | Bognár Ondrej(STO VEĽKÝ BIEL) | 5 | 7 | 11 | 5 | 1 | |||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Dužek David |
zápas č. 38 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Hucík Stanislav(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 6 | 11 | 11 | 4 | 5 | 2 | ||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 11:06 | Novák Tomáš(ŠK ZÁLESIE) | 11 | 8 | 8 | 11 | 11 | 3 | ||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Novák Tomáš |
zápas č. 39 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Juráš Marian(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) | 11 | 9 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 11:06 | Kopp Jozef(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 5 | 11 | 8 | 6 | 1 | |||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: I | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Juráš Marian |
zápas č. 40 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Džubák Ján(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 11:06 | Kopilec Vladimír(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 8 | 9 | 9 | 0 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: I | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-5 | Džubák Ján |
zápas č. 41 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Červeň Pavol(ŠK VATEK BERNOLÁKOVO) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 11:06 | Drozd Pavol(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 9 | 9 | 9 | 0 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: A | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Červeň Pavol |
zápas č. 42 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 6 | Kleman Ondrej(ŠK VATEK BERNOLÁKOVO) | 6 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 11:06 | Mladý Juraj(TTC ROVINKA) | 11 | 6 | 5 | 6 | 1 | |||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Kleman Ondrej |
zápas č. 43 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Brychta Eduard st.(TTC ROVINKA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 11:27 | Mitošinka Marko(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 9 | 8 | 8 | 0 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Brychta Eduard st. |
zápas č. 44 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Hedvigy Marek(ŠK VATEK BERNOLÁKOVO) | 11 | 11 | 8 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 11:27 | Kiss Alexander(STO IM GALVANIHO) | 4 | 9 | 11 | 3 | 1 | |||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Hedvigy Marek |
zápas č. 45 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Chovan Alexander(ŠK VATEK BERNOLÁKOVO) | 11 | 11 | 13 | 3 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 11:27 | Klčo Benjamín(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 6 | 9 | 11 | 0 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Chovan Alexander |
zápas č. 46 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Bardoň Jozef(ŠK III. ZŠ HLOHOVEC) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 11:27 | Kováč Jaroslav(STO VEĽKÝ BIEL) | 9 | 9 | 9 | 0 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Bardoň Jozef |
zápas č. 47 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Michalko Michal(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 7 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 11:27 | Bognár Ondrej(STO VEĽKÝ BIEL) | 11 | 9 | 7 | 8 | 1 | |||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Michalko Michal |
zápas č. 48 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 6 | Krkoš Marián(ŠK DOBRÁ VODA) | 8 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 11:27 | Novák Tomáš(ŠK ZÁLESIE) | 11 | 8 | 9 | 7 | 1 | |||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Krkoš Marián |
zápas č. 49 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Juráš Marian(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) | 4 | 9 | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 11:48 | Kopilec Vladimír(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 11 | 11 | 9 | 8 | 7 | 2 | ||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: I | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-5 | Juráš Marian |
zápas č. 50 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Džubák Ján(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 11:48 | Murín Juraj(STO IM GALVANIHO) | 8 | 8 | 7 | 0 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: I | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Džubák Ján |
zápas č. 51 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Špánik Jozef(TTC JOISE) | 8 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 11:48 | Kováčik Peter(STO SPOJE IVANKA) | 11 | 8 | 8 | 9 | 1 | |||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: A | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Špánik Jozef |
zápas č. 52 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Čupík Miloslav(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 9 | 8 | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 11:48 | Siman Jaroslav(STO SPOJE IVANKA) | 11 | 11 | 7 | 8 | 9 | 2 | ||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Čupík Miloslav |
zápas č. 53 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Pobiš Miroslav(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 9 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 11:48 | Macek Rastislav(STO IM GALVANIHO) | 11 | 4 | 8 | 9 | 1 | |||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Pobiš Miroslav |
zápas č. 54 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 6 | Nemček Lukáš(STO SPOJE IVANKA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 11:48 | Trančík Ivan(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 8 | 9 | 8 | 0 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Nemček Lukáš |
zápas č. 55 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Nemček Patrik(STK PROPRIA KÚTY) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 12:09 | Dužek Patrik(STO SPOJE IVANKA) | 7 | 8 | 9 | 0 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Nemček Patrik |
zápas č. 56 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Harabín Štefan(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 8 | 9 | 7 | 0 | ||||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 12:09 | Sokol Jan(STO SPOJE IVANKA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Sokol Jan |
zápas č. 57 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Válek Ľubomír(TTC ROVINKA) | 9 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 12:09 | Dužek David(STO SPOJE IVANKA) | 11 | 8 | 7 | 9 | 1 | |||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Válek Ľubomír |
zápas č. 58 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Koval Peter(TTC ROVINKA) | 9 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 13.01.2018 | |||||||||||||
Čas: 12:09 | Hucík Stanislav(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 11 | 8 | 9 | 7 | 1 | |||||||
Kategória: Pozvaní -dvojhry | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Koval Peter |