AKCIE
zápas č. 1 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Bardoň Andrej(SK VYDRANY) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:00 | Špánik Jozef(TTC JOISE) | 4 | 3 | 5 | 0 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: A | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Bardoň Andrej |
zápas č. 2 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Csejtey Richard(GASTO METALFIN GALANTA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:00 | Križanovič Vojtech(STK BLATNÉ) | 9 | 5 | 9 | 0 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Csejtey Richard |
zápas č. 3 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Faix Michal(SG ANGERN / STRASSHOF (AUT)) | 8 | 10 | 5 | 0 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:00 | Bartovič Adam(ŠKST KARLOVA VES) | 11 | 12 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Bartovič Adam |
zápas č. 4 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Lipták Andrej(STO SPOJE IVANKA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:00 | Ježo Ferdinand(DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM) | 6 | 6 | 6 | 0 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Lipták Andrej |
zápas č. 5 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Slávik Miloslav(ŠK ŠOG DOMINO NITRA) | 8 | 11 | 5 | 11 | 8 | 2 | ||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:00 | Marousková Monika(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | 11 | 8 | 11 | 9 | 11 | 3 | ||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Marousková Monika |
zápas č. 6 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Rábara Marcel(MSTK LEOPOLDOV) | 11 | 14 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:20 | Harenčár Martin(TJ ŠTADIÓN BRATISLAVA) | 7 | 12 | 4 | 0 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Rábara Marcel |
zápas č. 7 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Liptáková Nikoleta(STO SPOJE IVANKA) | 6 | 7 | 9 | 0 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:20 | Kleman Ondrej(ŠK VATEK BERNOLÁKOVO) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Kleman Ondrej |
zápas č. 8 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Drinka René(STO SPOJE IVANKA) | 11 | 16 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:20 | Lenárt Róbert(ŠK ŠOG DOMINO NITRA) | 8 | 18 | 5 | 7 | 1 | |||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Drinka René |
zápas č. 9 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Kadlicsek Zoltán(TJ POKROK KOMÁRNO) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:20 | Križanovič Kristián(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) | 9 | 9 | 7 | 0 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Kadlicsek Zoltán |
zápas č. 10 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Kevický Andrej(TJ POKROK KOMÁRNO) | 15 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:20 | Hanzlík Dušan(SK TUŽINA) | 13 | 6 | 7 | 0 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Kevický Andrej |
zápas č. 11 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Bašovská Dominika(STK TRAKOVICE) | 11 | 3 | 3 | 7 | 1 | |||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:40 | Prievozník Igor(STO SPOJE IVANKA) | 9 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Prievozník Igor |
zápas č. 12 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Grega Roland(ŠK ISTER BRATISLAVA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:40 | Šmida Gabriel(GASTO METALFIN GALANTA) | 9 | 9 | 5 | 0 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Grega Roland |
zápas č. 13 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Nemček Lukáš(STO SPOJE IVANKA) | 12 | 11 | 8 | 4 | 1 | |||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:40 | Fabianová Simona(WIENER NEUDORF) | 10 | 13 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Fabianová Simona |
zápas č. 14 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Macháň Roman(STO SPOJE IVANKA) | 9 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:40 | Nagy Karol(TTC MAJCICHOV) | 11 | 1 | 1 | 9 | 1 | |||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Macháň Roman |
zápas č. 15 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Rajko Zoltán(TJ POKROK KOMÁRNO) | 9 | 11 | 6 | 6 | 1 | |||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:40 | Šepták Matúš(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | 11 | 4 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Šepták Matúš |
zápas č. 16 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Sýkora Juraj(TTSG WEINVIERTEL (AUT)) | 7 | 11 | 13 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 13:00 | Bolha Slavomír(ŠK ISTER BRATISLAVA) | 11 | 6 | 11 | 6 | 1 | |||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: I | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Sýkora Juraj |
zápas č. 17 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Kobzova Lucia(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | 8 | 1 | 6 | 0 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 13:00 | Gál Dominik(SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: I | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Gál Dominik |
zápas č. 18 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Kalina Branislav(GASTO METALFIN GALANTA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 13:00 | Nemček Patrik(STK PROPRIA KÚTY) | 2 | 3 | 5 | 0 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: J | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Kalina Branislav |
zápas č. 19 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Mužila Lukáš(ŠK SLÁVIA ZELENEČ) | 9 | 7 | 4 | 0 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 13:00 | Petrík Dávid(STK MALÉ CHLIEVANY) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: J | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Petrík Dávid |
zápas č. 20 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Gieci Lukáš(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | 11 | 10 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 13:00 | Vojkovič Adam(STK VIKTÓRIA PETRŽALKA) | 6 | 12 | 6 | 6 | 1 | |||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: K | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Gieci Lukáš |
zápas č. 21 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Rusňák Karol(GASTO METALFIN GALANTA) | 2 | 5 | 7 | 0 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 13:20 | Bardoň Jozef(ŠK III. ZŠ HLOHOVEC) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: K | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Bardoň Jozef |
zápas č. 22 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Bardoň Andrej(SK VYDRANY) | 14 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 13:20 | Basár Peter(STO SPOJE IVANKA) | 12 | 9 | 7 | 0 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: A | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Bardoň Andrej |
zápas č. 23 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Csejtey Richard(GASTO METALFIN GALANTA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 13:20 | Bartovič Adam(ŠKST KARLOVA VES) | 5 | 2 | 9 | 0 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Csejtey Richard |
zápas č. 24 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Križanovič Vojtech(STK BLATNÉ) | 11 | 11 | 8 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 13:20 | Faix Michal(SG ANGERN / STRASSHOF (AUT)) | 5 | 9 | 11 | 8 | 1 | |||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Križanovič Vojtech |
zápas č. 25 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Lipták Andrej(STO SPOJE IVANKA) | 11 | 11 | 8 | 7 | 11 | 2 | ||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 13:20 | Marousková Monika(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | 5 | 6 | 11 | 11 | 13 | 3 | ||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Marousková Monika |
zápas č. 26 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Ježo Ferdinand(DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM) | 11 | 11 | 9 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 13:40 | Slávik Miloslav(ŠK ŠOG DOMINO NITRA) | 8 | 7 | 11 | 7 | 1 | |||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Ježo Ferdinand |
zápas č. 27 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Rábara Marcel(MSTK LEOPOLDOV) | 11 | 10 | 11 | 8 | 11 | 3 | ||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 13:40 | Kleman Ondrej(ŠK VATEK BERNOLÁKOVO) | 9 | 12 | 9 | 11 | 4 | 2 | ||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Rábara Marcel |
zápas č. 28 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Harenčár Martin(TJ ŠTADIÓN BRATISLAVA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 13:40 | Liptáková Nikoleta(STO SPOJE IVANKA) | 7 | 6 | 8 | 0 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Harenčár Martin |
zápas č. 29 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Drinka René(STO SPOJE IVANKA) | 6 | 14 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 13:40 | Križanovič Kristián(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) | 11 | 12 | 6 | 7 | 1 | |||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Drinka René |
zápas č. 30 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Lenárt Róbert(ŠK ŠOG DOMINO NITRA) | 10 | 7 | 13 | 11 | 11 | 3 | ||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 13:40 | Kadlicsek Zoltán(TJ POKROK KOMÁRNO) | 12 | 11 | 11 | 7 | 5 | 2 | ||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Lenárt Róbert |
zápas č. 31 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Kevický Andrej(TJ POKROK KOMÁRNO) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 14:00 | Prievozník Igor(STO SPOJE IVANKA) | 9 | 8 | 3 | 0 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Kevický Andrej |
zápas č. 32 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Hanzlík Dušan(SK TUŽINA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 14:00 | Bašovská Dominika(STK TRAKOVICE) | 4 | 8 | 4 | 0 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Hanzlík Dušan |
zápas č. 33 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Grega Roland(ŠK ISTER BRATISLAVA) | 8 | 11 | 6 | 7 | 1 | |||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 14:00 | Fabianová Simona(WIENER NEUDORF) | 11 | 8 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Fabianová Simona |
zápas č. 34 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Šmida Gabriel(GASTO METALFIN GALANTA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 14:00 | Nemček Lukáš(STO SPOJE IVANKA) | 6 | 7 | 9 | 0 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Šmida Gabriel |
zápas č. 35 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Macháň Roman(STO SPOJE IVANKA) | 5 | 11 | 11 | 6 | 1 | |||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 14:00 | Šepták Matúš(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | 11 | 13 | 6 | 11 | 3 | |||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Šepták Matúš |
zápas č. 36 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Nagy Karol(TTC MAJCICHOV) | 8 | 8 | 11 | 7 | 1 | |||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 14:20 | Rajko Zoltán(TJ POKROK KOMÁRNO) | 11 | 11 | 9 | 11 | 3 | |||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Rajko Zoltán |
zápas č. 37 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Sýkora Juraj(TTSG WEINVIERTEL (AUT)) | 2 | 9 | 10 | 0 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 14:20 | Gál Dominik(SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO) | 11 | 11 | 12 | 3 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: I | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Gál Dominik |
zápas č. 38 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Bolha Slavomír(ŠK ISTER BRATISLAVA) | 6 | 11 | 11 | 8 | 1 | |||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 14:20 | Kobzova Lucia(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | 11 | 13 | 7 | 11 | 3 | |||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: I | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Kobzova Lucia |
zápas č. 39 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Kalina Branislav(GASTO METALFIN GALANTA) | 11 | 7 | 11 | 6 | 12 | 3 | ||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 14:20 | Petrík Dávid(STK MALÉ CHLIEVANY) | 3 | 11 | 3 | 11 | 10 | 2 | ||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: J | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Kalina Branislav |
zápas č. 40 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Nemček Patrik(STK PROPRIA KÚTY) | 13 | 11 | 14 | 2 | 11 | 3 | ||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 14:20 | Mužila Lukáš(ŠK SLÁVIA ZELENEČ) | 15 | 9 | 12 | 11 | 9 | 2 | ||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: J | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Nemček Patrik |
zápas č. 41 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Gieci Lukáš(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | 12 | 11 | 5 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 14:40 | Bardoň Jozef(ŠK III. ZŠ HLOHOVEC) | 10 | 9 | 11 | 5 | 1 | |||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: K | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Gieci Lukáš |
zápas č. 42 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Vojkovič Adam(STK VIKTÓRIA PETRŽALKA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 14:40 | Rusňák Karol(GASTO METALFIN GALANTA) | 4 | 4 | 8 | 0 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: K | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Vojkovič Adam |
zápas č. 43 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Basár Peter(STO SPOJE IVANKA) | 11 | 11 | 8 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 14:40 | Špánik Jozef(TTC JOISE) | 8 | 8 | 11 | 3 | 1 | |||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: A | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Basár Peter |
zápas č. 44 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Csejtey Richard(GASTO METALFIN GALANTA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 14:40 | Faix Michal(SG ANGERN / STRASSHOF (AUT)) | 9 | 3 | 5 | 0 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Csejtey Richard |
zápas č. 45 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Bartovič Adam(ŠKST KARLOVA VES) | 11 | 11 | 7 | 13 | 3 | |||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 14:40 | Križanovič Vojtech(STK BLATNÉ) | 6 | 9 | 11 | 11 | 1 | |||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Bartovič Adam |
zápas č. 46 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Lipták Andrej(STO SPOJE IVANKA) | 7 | 11 | 6 | 16 | 11 | 3 | ||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 15:00 | Slávik Miloslav(ŠK ŠOG DOMINO NITRA) | 11 | 7 | 11 | 14 | 6 | 2 | ||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Lipták Andrej |
zápas č. 47 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Marousková Monika(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | 6 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 15:00 | Ježo Ferdinand(DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM) | 11 | 7 | 6 | 8 | 1 | |||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Marousková Monika |
zápas č. 48 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Rábara Marcel(MSTK LEOPOLDOV) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 15:00 | Liptáková Nikoleta(STO SPOJE IVANKA) | 5 | 2 | 5 | 0 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Rábara Marcel |
zápas č. 49 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Kleman Ondrej(ŠK VATEK BERNOLÁKOVO) | 12 | 10 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 15:00 | Harenčár Martin(TJ ŠTADIÓN BRATISLAVA) | 10 | 12 | 9 | 6 | 1 | |||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Kleman Ondrej |
zápas č. 50 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Drinka René(STO SPOJE IVANKA) | 11 | 5 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 15:00 | Kadlicsek Zoltán(TJ POKROK KOMÁRNO) | 6 | 11 | 9 | 9 | 1 | |||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Drinka René |
zápas č. 51 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Križanovič Kristián(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) | 5 | 9 | 3 | 0 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 15:20 | Lenárt Róbert(ŠK ŠOG DOMINO NITRA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Lenárt Róbert |
zápas č. 52 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Kevický Andrej(TJ POKROK KOMÁRNO) | 11 | 11 | 15 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 15:20 | Bašovská Dominika(STK TRAKOVICE) | 1 | 2 | 13 | 0 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Kevický Andrej |
zápas č. 53 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Prievozník Igor(STO SPOJE IVANKA) | 11 | 8 | 3 | 9 | 1 | |||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 15:20 | Hanzlík Dušan(SK TUŽINA) | 8 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Hanzlík Dušan |
zápas č. 54 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Grega Roland(ŠK ISTER BRATISLAVA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 15:20 | Nemček Lukáš(STO SPOJE IVANKA) | 4 | 8 | 5 | 0 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Grega Roland |
zápas č. 55 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Fabianová Simona(WIENER NEUDORF) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 15:20 | Šmida Gabriel(GASTO METALFIN GALANTA) | 8 | 6 | 3 | 0 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Fabianová Simona |
zápas č. 56 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Macháň Roman(STO SPOJE IVANKA) | 9 | 11 | 11 | 7 | 1 | |||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 15:40 | Rajko Zoltán(TJ POKROK KOMÁRNO) | 11 | 7 | 13 | 11 | 3 | |||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Rajko Zoltán |
zápas č. 57 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Šepták Matúš(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 15:40 | Nagy Karol(TTC MAJCICHOV) | 7 | 6 | 7 | 0 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Šepták Matúš |
zápas č. 58 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Sýkora Juraj(TTSG WEINVIERTEL (AUT)) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 15:40 | Kobzova Lucia(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | 5 | 8 | 5 | 0 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: I | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Sýkora Juraj |
zápas č. 59 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Gál Dominik(SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO) | 11 | 8 | 11 | 15 | 3 | |||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 15:40 | Bolha Slavomír(ŠK ISTER BRATISLAVA) | 7 | 11 | 7 | 13 | 1 | |||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: I | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Gál Dominik |
zápas č. 60 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Kalina Branislav(GASTO METALFIN GALANTA) | 12 | 9 | 11 | 10 | 11 | 3 | ||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 15:40 | Mužila Lukáš(ŠK SLÁVIA ZELENEČ) | 10 | 11 | 9 | 12 | 8 | 2 | ||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: J | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Kalina Branislav |
zápas č. 61 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Petrík Dávid(STK MALÉ CHLIEVANY) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 16:00 | Nemček Patrik(STK PROPRIA KÚTY) | 3 | 5 | 9 | 0 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: J | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Petrík Dávid |
zápas č. 62 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Gieci Lukáš(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | 11 | 12 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 16:00 | Rusňák Karol(GASTO METALFIN GALANTA) | 3 | 10 | 7 | 0 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: K | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Gieci Lukáš |
zápas č. 63 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Bardoň Jozef(ŠK III. ZŠ HLOHOVEC) | 11 | 11 | 12 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.04.2017 | |||||||||||||
Čas: 16:00 | Vojkovič Adam(STK VIKTÓRIA PETRŽALKA) | 8 | 3 | 10 | 0 | ||||||||
Kategória: 1.liga - 3.liga | |||||||||||||
Skupina: K | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Bardoň Jozef |