AKCIE
č. záp. | Meno a priezvisko | Meno a priezvisko | výsledok | skupina | zápas | čas | stôl |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bardoň Andrej(SK VYDRANY) | Špánik Jozef(TTC JOISE) | 3:0 | A | 1-3 | 12:00 | 1 |
2 | Csejtey Richard(GASTO METALFIN GALANTA) | Križanovič Vojtech(STK BLATNÉ) | 3:0 | B | 1-3 | 12:00 | 2 |
3 | Faix Michal(SG ANGERN / STRASSHOF (AUT)) | Bartovič Adam(ŠKST KARLOVA VES) | 0:3 | B | 4-2 | 12:00 | 3 |
4 | Lipták Andrej(STO SPOJE IVANKA) | Ježo Ferdinand(DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM) | 3:0 | C | 1-3 | 12:00 | 4 |
5 | Slávik Miloslav(ŠK ŠOG DOMINO NITRA) | Marousková Monika(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | 2:3 | C | 4-2 | 12:00 | 5 |
6 | Rábara Marcel(MSTK LEOPOLDOV) | Harenčár Martin(TJ ŠTADIÓN BRATISLAVA) | 3:0 | D | 1-3 | 12:20 | 1 |
7 | Liptáková Nikoleta(STO SPOJE IVANKA) | Kleman Ondrej(ŠK VATEK BERNOLÁKOVO) | 0:3 | D | 4-2 | 12:20 | 2 |
8 | Drinka René(STO SPOJE IVANKA) | Lenárt Róbert(ŠK ŠOG DOMINO NITRA) | 3:1 | E | 1-3 | 12:20 | 3 |
9 | Kadlicsek Zoltán(TJ POKROK KOMÁRNO) | Križanovič Kristián(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) | 3:0 | E | 4-2 | 12:20 | 4 |
10 | Kevický Andrej(TJ POKROK KOMÁRNO) | Hanzlík Dušan(SK TUŽINA) | 3:0 | F | 1-3 | 12:20 | 5 |
11 | Bašovská Dominika(STK TRAKOVICE) | Prievozník Igor(STO SPOJE IVANKA) | 1:3 | F | 4-2 | 12:40 | 1 |
12 | Grega Roland(ŠK ISTER BRATISLAVA) | Šmida Gabriel(GASTO METALFIN GALANTA) | 3:0 | G | 1-3 | 12:40 | 2 |
13 | Nemček Lukáš(STO SPOJE IVANKA) | Fabianová Simona(WIENER NEUDORF) | 1:3 | G | 4-2 | 12:40 | 3 |
14 | Macháň Roman(STO SPOJE IVANKA) | Nagy Karol(TTC MAJCICHOV) | 3:1 | H | 1-3 | 12:40 | 4 |
15 | Rajko Zoltán(TJ POKROK KOMÁRNO) | Šepták Matúš(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | 1:3 | H | 4-2 | 12:40 | 5 |
16 | Sýkora Juraj(TTSG WEINVIERTEL (AUT)) | Bolha Slavomír(ŠK ISTER BRATISLAVA) | 3:1 | I | 1-3 | 13:00 | 1 |
17 | Kobzova Lucia(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | Gál Dominik(SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO) | 0:3 | I | 4-2 | 13:00 | 2 |
18 | Kalina Branislav(GASTO METALFIN GALANTA) | Nemček Patrik(STK PROPRIA KÚTY) | 3:0 | J | 1-3 | 13:00 | 3 |
19 | Mužila Lukáš(ŠK SLÁVIA ZELENEČ) | Petrík Dávid(STK MALÉ CHLIEVANY) | 0:3 | J | 4-2 | 13:00 | 4 |
20 | Gieci Lukáš(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | Vojkovič Adam(STK VIKTÓRIA PETRŽALKA) | 3:1 | K | 1-3 | 13:00 | 5 |
21 | Rusňák Karol(GASTO METALFIN GALANTA) | Bardoň Jozef(ŠK III. ZŠ HLOHOVEC) | 0:3 | K | 4-2 | 13:20 | 1 |
22 | Bardoň Andrej(SK VYDRANY) | Basár Peter(STO SPOJE IVANKA) | 3:0 | A | 1-2 | 13:20 | 2 |
23 | Csejtey Richard(GASTO METALFIN GALANTA) | Bartovič Adam(ŠKST KARLOVA VES) | 3:0 | B | 1-2 | 13:20 | 3 |
24 | Križanovič Vojtech(STK BLATNÉ) | Faix Michal(SG ANGERN / STRASSHOF (AUT)) | 3:1 | B | 3-4 | 13:20 | 4 |
25 | Lipták Andrej(STO SPOJE IVANKA) | Marousková Monika(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | 2:3 | C | 1-2 | 13:20 | 5 |
26 | Ježo Ferdinand(DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM) | Slávik Miloslav(ŠK ŠOG DOMINO NITRA) | 3:1 | C | 3-4 | 13:40 | 1 |
27 | Rábara Marcel(MSTK LEOPOLDOV) | Kleman Ondrej(ŠK VATEK BERNOLÁKOVO) | 3:2 | D | 1-2 | 13:40 | 2 |
28 | Harenčár Martin(TJ ŠTADIÓN BRATISLAVA) | Liptáková Nikoleta(STO SPOJE IVANKA) | 3:0 | D | 3-4 | 13:40 | 3 |
29 | Drinka René(STO SPOJE IVANKA) | Križanovič Kristián(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) | 3:1 | E | 1-2 | 13:40 | 4 |
30 | Lenárt Róbert(ŠK ŠOG DOMINO NITRA) | Kadlicsek Zoltán(TJ POKROK KOMÁRNO) | 3:2 | E | 3-4 | 13:40 | 5 |
31 | Kevický Andrej(TJ POKROK KOMÁRNO) | Prievozník Igor(STO SPOJE IVANKA) | 3:0 | F | 1-2 | 14:00 | 1 |
32 | Hanzlík Dušan(SK TUŽINA) | Bašovská Dominika(STK TRAKOVICE) | 3:0 | F | 3-4 | 14:00 | 2 |
33 | Grega Roland(ŠK ISTER BRATISLAVA) | Fabianová Simona(WIENER NEUDORF) | 1:3 | G | 1-2 | 14:00 | 3 |
34 | Šmida Gabriel(GASTO METALFIN GALANTA) | Nemček Lukáš(STO SPOJE IVANKA) | 3:0 | G | 3-4 | 14:00 | 4 |
35 | Macháň Roman(STO SPOJE IVANKA) | Šepták Matúš(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | 1:3 | H | 1-2 | 14:00 | 5 |
36 | Nagy Karol(TTC MAJCICHOV) | Rajko Zoltán(TJ POKROK KOMÁRNO) | 1:3 | H | 3-4 | 14:20 | 1 |
37 | Sýkora Juraj(TTSG WEINVIERTEL (AUT)) | Gál Dominik(SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO) | 0:3 | I | 1-2 | 14:20 | 2 |
38 | Bolha Slavomír(ŠK ISTER BRATISLAVA) | Kobzova Lucia(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | 1:3 | I | 3-4 | 14:20 | 3 |
39 | Kalina Branislav(GASTO METALFIN GALANTA) | Petrík Dávid(STK MALÉ CHLIEVANY) | 3:2 | J | 1-2 | 14:20 | 4 |
40 | Nemček Patrik(STK PROPRIA KÚTY) | Mužila Lukáš(ŠK SLÁVIA ZELENEČ) | 3:2 | J | 3-4 | 14:20 | 5 |
41 | Gieci Lukáš(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | Bardoň Jozef(ŠK III. ZŠ HLOHOVEC) | 3:1 | K | 1-2 | 14:40 | 1 |
42 | Vojkovič Adam(STK VIKTÓRIA PETRŽALKA) | Rusňák Karol(GASTO METALFIN GALANTA) | 3:0 | K | 3-4 | 14:40 | 2 |
43 | Basár Peter(STO SPOJE IVANKA) | Špánik Jozef(TTC JOISE) | 3:1 | A | 2-3 | 14:40 | 3 |
44 | Csejtey Richard(GASTO METALFIN GALANTA) | Faix Michal(SG ANGERN / STRASSHOF (AUT)) | 3:0 | B | 1-4 | 14:40 | 4 |
45 | Bartovič Adam(ŠKST KARLOVA VES) | Križanovič Vojtech(STK BLATNÉ) | 3:1 | B | 2-3 | 14:40 | 5 |
46 | Lipták Andrej(STO SPOJE IVANKA) | Slávik Miloslav(ŠK ŠOG DOMINO NITRA) | 3:2 | C | 1-4 | 15:00 | 1 |
47 | Marousková Monika(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | Ježo Ferdinand(DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM) | 3:1 | C | 2-3 | 15:00 | 2 |
48 | Rábara Marcel(MSTK LEOPOLDOV) | Liptáková Nikoleta(STO SPOJE IVANKA) | 3:0 | D | 1-4 | 15:00 | 3 |
49 | Kleman Ondrej(ŠK VATEK BERNOLÁKOVO) | Harenčár Martin(TJ ŠTADIÓN BRATISLAVA) | 3:1 | D | 2-3 | 15:00 | 4 |
50 | Drinka René(STO SPOJE IVANKA) | Kadlicsek Zoltán(TJ POKROK KOMÁRNO) | 3:1 | E | 1-4 | 15:00 | 5 |
51 | Križanovič Kristián(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) | Lenárt Róbert(ŠK ŠOG DOMINO NITRA) | 0:3 | E | 2-3 | 15:20 | 1 |
52 | Kevický Andrej(TJ POKROK KOMÁRNO) | Bašovská Dominika(STK TRAKOVICE) | 3:0 | F | 1-4 | 15:20 | 2 |
53 | Prievozník Igor(STO SPOJE IVANKA) | Hanzlík Dušan(SK TUŽINA) | 1:3 | F | 2-3 | 15:20 | 3 |
54 | Grega Roland(ŠK ISTER BRATISLAVA) | Nemček Lukáš(STO SPOJE IVANKA) | 3:0 | G | 1-4 | 15:20 | 4 |
55 | Fabianová Simona(WIENER NEUDORF) | Šmida Gabriel(GASTO METALFIN GALANTA) | 3:0 | G | 2-3 | 15:20 | 5 |
56 | Macháň Roman(STO SPOJE IVANKA) | Rajko Zoltán(TJ POKROK KOMÁRNO) | 1:3 | H | 1-4 | 15:40 | 1 |
57 | Šepták Matúš(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | Nagy Karol(TTC MAJCICHOV) | 3:0 | H | 2-3 | 15:40 | 2 |
58 | Sýkora Juraj(TTSG WEINVIERTEL (AUT)) | Kobzova Lucia(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | 3:0 | I | 1-4 | 15:40 | 3 |
59 | Gál Dominik(SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO) | Bolha Slavomír(ŠK ISTER BRATISLAVA) | 3:1 | I | 2-3 | 15:40 | 4 |
60 | Kalina Branislav(GASTO METALFIN GALANTA) | Mužila Lukáš(ŠK SLÁVIA ZELENEČ) | 3:2 | J | 1-4 | 15:40 | 5 |
61 | Petrík Dávid(STK MALÉ CHLIEVANY) | Nemček Patrik(STK PROPRIA KÚTY) | 3:0 | J | 2-3 | 16:00 | 1 |
62 | Gieci Lukáš(KERAMING - KUBRAN TRENČÍN) | Rusňák Karol(GASTO METALFIN GALANTA) | 3:0 | K | 1-4 | 16:00 | 2 |
63 | Bardoň Jozef(ŠK III. ZŠ HLOHOVEC) | Vojkovič Adam(STK VIKTÓRIA PETRŽALKA) | 3:0 | K | 2-3 | 16:00 | 3 |