AKCIE
zápas č. 1 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Gal Barinka(Slavoj Sládkovičovo) | 14 | 15 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:00 | Chovan Červeň(Bernolákovo) | 12 | 13 | 7 | 0 | ||||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: A | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Gal Barinka |
zápas č. 2 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Kokavcová-Lipták(SOG Nitra-Sto spoje) | 12 | 11 | 18 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:00 | Daubnerová Petreková(Slovenský Grob) | 10 | 7 | 16 | 0 | ||||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Kokavcová-Lipták |
zápas č. 3 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Hatvány Bodík(STK Devínska Nová Ves) | 11 | 11 | 8 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:00 | Demírová Čupík(Most) | 7 | 9 | 11 | 3 | 1 | |||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Hatvány Bodík |
zápas č. 4 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Kleman Rábara(Bernolákovo Hlohovec) | 9 | 11 | 10 | 11 | 11 | 3 | ||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:00 | Koval Válek(Rovinka) | 11 | 8 | 12 | 7 | 8 | 2 | ||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Kleman Rábara |
zápas č. 5 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Gregedus(Ister) | 11 | 11 | 10 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:00 | Macháň Matlovič(Spoje Ivánka Záhorská ves) | 7 | 9 | 12 | 6 | 1 | |||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Gregedus |
zápas č. 6 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Novák Preitschaft(ŠK Zálesie STO Velký Biel) | 6 | 7 | 11 | 9 | 1 | |||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:25 | Nemček Nemček(Nemčekovci) | 11 | 11 | 6 | 11 | 3 | |||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 5-3 | Nemček Nemček |
zápas č. 7 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Vojkovič Sivák(Viktória) | 10 | 12 | 8 | 4 | 1 | |||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:25 | Mikle-Vu Minh(SOG Nitra) | 12 | 10 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Mikle-Vu Minh |
zápas č. 8 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Eiterich Pajonk(Viktoria) | 11 | 11 | 15 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:25 | Kocian - Žňava(Nová Baňa - Podlužany) | 6 | 4 | 13 | 0 | ||||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: A | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Eiterich Pajonk |
zápas č. 9 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Bárta Kondákor(Slavoj Sládkovičovo) | 10 | 8 | 6 | 0 | ||||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:25 | Pilo Stranovský(Bojničky) | 12 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Pilo Stranovský |
zápas č. 10 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Liptáková Sokol(STO Spoje) | 11 | 12 | 7 | 8 | 7 | 2 | ||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:25 | Medňanský A.- Medňanský L.(STK Senec) | 7 | 10 | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Medňanský A.- Medňanský L. |
zápas č. 11 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Bognár Kováč(STO Veľký Biel) | 8 | 8 | 5 | 0 | ||||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:50 | Bartovič Kalman(ŠKST Karlova Ves) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Bartovič Kalman |
zápas č. 12 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Baďura Baďurová(Baďurovci) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:50 | Krkoš Špánik(Dobrá Voda - Jois /At/) | 1 | 8 | 7 | 0 | ||||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Baďura Baďurová |
zápas č. 13 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Brychta Brychta(Brychtovci) | 7 | 8 | 10 | 0 | ||||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:50 | Nemček Nemček(Nemčekovci) | 11 | 11 | 12 | 3 | ||||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Nemček Nemček |
zápas č. 14 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Novák Preitschaft(ŠK Zálesie STO Velký Biel) | 12 | 7 | 6 | 7 | 1 | |||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:50 | Vojkovič Sivák(Viktória) | 10 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 5-4 | Vojkovič Sivák |
zápas č. 15 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Gal Barinka(Slavoj Sládkovičovo) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 10:50 | Kocian - Žňava(Nová Baňa - Podlužany) | 8 | 6 | 5 | 0 | ||||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: A | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Gal Barinka |
zápas č. 16 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Kokavcová-Lipták(SOG Nitra-Sto spoje) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:15 | Pilo Stranovský(Bojničky) | 7 | 8 | 7 | 0 | ||||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Kokavcová-Lipták |
zápas č. 17 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Hatvány Bodík(STK Devínska Nová Ves) | 5 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:15 | Medňanský A.- Medňanský L.(STK Senec) | 11 | 9 | 8 | 9 | 1 | |||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Hatvány Bodík |
zápas č. 18 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Kleman Rábara(Bernolákovo Hlohovec) | 11 | 4 | 8 | 11 | 5 | 2 | ||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:15 | Bartovič Kalman(ŠKST Karlova Ves) | 7 | 11 | 11 | 6 | 11 | 3 | ||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Bartovič Kalman |
zápas č. 19 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Gregedus(Ister) | 7 | 12 | 11 | 8 | 11 | 3 | ||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:15 | Krkoš Špánik(Dobrá Voda - Jois /At/) | 11 | 10 | 8 | 11 | 5 | 2 | ||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Gregedus |
zápas č. 20 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Brychta Brychta(Brychtovci) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:15 | Mikle-Vu Minh(SOG Nitra) | 6 | 5 | 5 | 0 | ||||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Brychta Brychta |
zápas č. 21 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Nemček Nemček(Nemčekovci) | 4 | 9 | 8 | 0 | ||||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:40 | Vojkovič Sivák(Viktória) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Vojkovič Sivák |
zápas č. 22 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Chovan Červeň(Bernolákovo) | 11 | 12 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:40 | Eiterich Pajonk(Viktoria) | 9 | 10 | 5 | 0 | ||||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: A | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Chovan Červeň |
zápas č. 23 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Daubnerová Petreková(Slovenský Grob) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:40 | Bárta Kondákor(Slavoj Sládkovičovo) | 7 | 4 | 0 | 0 | ||||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Daubnerová Petreková |
zápas č. 24 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Demírová Čupík(Most) | 11 | 11 | 9 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:40 | Liptáková Sokol(STO Spoje) | 3 | 4 | 11 | 3 | 1 | |||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Demírová Čupík |
zápas č. 25 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Koval Válek(Rovinka) | 11 | 12 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 11:40 | Bognár Kováč(STO Veľký Biel) | 8 | 10 | 4 | 0 | ||||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Koval Válek |
zápas č. 26 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Macháň Matlovič(Spoje Ivánka Záhorská ves) | 8 | 7 | 4 | 0 | ||||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:05 | Baďura Baďurová(Baďurovci) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Baďura Baďurová |
zápas č. 27 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Brychta Brychta(Brychtovci) | 13 | 8 | 8 | 11 | 11 | 3 | ||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:05 | Vojkovič Sivák(Viktória) | 11 | 11 | 11 | 7 | 4 | 2 | ||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Brychta Brychta |
zápas č. 28 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Mikle-Vu Minh(SOG Nitra) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:05 | Novák Preitschaft(ŠK Zálesie STO Velký Biel) | 5 | 6 | 9 | 0 | ||||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-5 | Mikle-Vu Minh |
zápas č. 29 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Gal Barinka(Slavoj Sládkovičovo) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:05 | Eiterich Pajonk(Viktoria) | 6 | 5 | 6 | 0 | ||||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: A | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Gal Barinka |
zápas č. 30 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Kokavcová-Lipták(SOG Nitra-Sto spoje) | 11 | 9 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:05 | Bárta Kondákor(Slavoj Sládkovičovo) | 7 | 11 | 9 | 9 | 1 | |||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Kokavcová-Lipták |
zápas č. 31 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Hatvány Bodík(STK Devínska Nová Ves) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:30 | Liptáková Sokol(STO Spoje) | 9 | 5 | 3 | 0 | ||||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Hatvány Bodík |
zápas č. 32 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Kleman Rábara(Bernolákovo Hlohovec) | 11 | 11 | 8 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:30 | Bognár Kováč(STO Veľký Biel) | 9 | 8 | 11 | 5 | 1 | |||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Kleman Rábara |
zápas č. 33 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Gregedus(Ister) | 12 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:30 | Baďura Baďurová(Baďurovci) | 10 | 4 | 3 | 0 | ||||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Gregedus |
zápas č. 34 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Brychta Brychta(Brychtovci) | 11 | 11 | 14 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:30 | Novák Preitschaft(ŠK Zálesie STO Velký Biel) | 4 | 9 | 12 | 0 | ||||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-5 | Brychta Brychta |
zápas č. 35 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Mikle-Vu Minh(SOG Nitra) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:30 | Nemček Nemček(Nemčekovci) | 6 | 5 | 9 | 0 | ||||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Mikle-Vu Minh |
zápas č. 36 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 1 | Kocian - Žňava(Nová Baňa - Podlužany) | 5 | 5 | 4 | 0 | ||||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:55 | Chovan Červeň(Bernolákovo) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: A | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Chovan Červeň |
zápas č. 37 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 2 | Pilo Stranovský(Bojničky) | 11 | 5 | 11 | 7 | 11 | 2 | ||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:55 | Daubnerová Petreková(Slovenský Grob) | 5 | 11 | 9 | 11 | 13 | 3 | ||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Daubnerová Petreková |
zápas č. 38 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 3 | Medňanský A.- Medňanský L.(STK Senec) | 10 | 11 | 4 | 10 | 1 | |||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:55 | Demírová Čupík(Most) | 12 | 9 | 11 | 12 | 3 | |||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Demírová Čupík |
zápas č. 39 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 4 | Bartovič Kalman(ŠKST Karlova Ves) | 4 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:55 | Koval Válek(Rovinka) | 11 | 7 | 9 | 8 | 1 | |||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Bartovič Kalman |
zápas č. 40 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 5 | Krkoš Špánik(Dobrá Voda - Jois /At/) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 15.09.2017 | |||||||||||||
Čas: 12:55 | Macháň Matlovič(Spoje Ivánka Záhorská ves) | 9 | 8 | 9 | 0 | ||||||||
Kategória: štvorhra open | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Krkoš Špánik |