AKCIE
č. záp. | Meno a priezvisko | Meno a priezvisko | výsledok | skupina | zápas | čas | stôl |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gal Barinka(Slavoj Sládkovičovo) | Chovan Červeň(Bernolákovo) | 3:0 | A | 1-3 | 10:00 | 1 |
2 | Kokavcová-Lipták(SOG Nitra-Sto spoje) | Daubnerová Petreková(Slovenský Grob) | 3:0 | B | 1-3 | 10:00 | 2 |
3 | Hatvány Bodík(STK Devínska Nová Ves) | Demírová Čupík(Most) | 3:1 | C | 1-3 | 10:00 | 3 |
4 | Kleman Rábara(Bernolákovo Hlohovec) | Koval Válek(Rovinka) | 3:2 | D | 1-3 | 10:00 | 4 |
5 | Gregedus(Ister) | Macháň Matlovič(Spoje Ivánka Záhorská ves) | 3:1 | E | 1-3 | 10:00 | 5 |
6 | Novák Preitschaft(ŠK Zálesie STO Velký Biel) | Nemček Nemček(Nemčekovci) | 1:3 | F | 5-3 | 10:25 | 1 |
7 | Vojkovič Sivák(Viktória) | Mikle-Vu Minh(SOG Nitra) | 1:3 | F | 4-2 | 10:25 | 2 |
8 | Eiterich Pajonk(Viktoria) | Kocian - Žňava(Nová Baňa - Podlužany) | 3:0 | A | 4-2 | 10:25 | 3 |
9 | Bárta Kondákor(Slavoj Sládkovičovo) | Pilo Stranovský(Bojničky) | 0:3 | B | 4-2 | 10:25 | 4 |
10 | Liptáková Sokol(STO Spoje) | Medňanský A.- Medňanský L.(STK Senec) | 2:3 | C | 4-2 | 10:25 | 5 |
11 | Bognár Kováč(STO Veľký Biel) | Bartovič Kalman(ŠKST Karlova Ves) | 0:3 | D | 4-2 | 10:50 | 1 |
12 | Baďura Baďurová(Baďurovci) | Krkoš Špánik(Dobrá Voda - Jois /At/) | 3:0 | E | 4-2 | 10:50 | 2 |
13 | Brychta Brychta(Brychtovci) | Nemček Nemček(Nemčekovci) | 0:3 | F | 1-3 | 10:50 | 3 |
14 | Novák Preitschaft(ŠK Zálesie STO Velký Biel) | Vojkovič Sivák(Viktória) | 1:3 | F | 5-4 | 10:50 | 4 |
15 | Gal Barinka(Slavoj Sládkovičovo) | Kocian - Žňava(Nová Baňa - Podlužany) | 3:0 | A | 1-2 | 10:50 | 5 |
16 | Kokavcová-Lipták(SOG Nitra-Sto spoje) | Pilo Stranovský(Bojničky) | 3:0 | B | 1-2 | 11:15 | 1 |
17 | Hatvány Bodík(STK Devínska Nová Ves) | Medňanský A.- Medňanský L.(STK Senec) | 3:1 | C | 1-2 | 11:15 | 2 |
18 | Kleman Rábara(Bernolákovo Hlohovec) | Bartovič Kalman(ŠKST Karlova Ves) | 2:3 | D | 1-2 | 11:15 | 3 |
19 | Gregedus(Ister) | Krkoš Špánik(Dobrá Voda - Jois /At/) | 3:2 | E | 1-2 | 11:15 | 4 |
20 | Brychta Brychta(Brychtovci) | Mikle-Vu Minh(SOG Nitra) | 3:0 | F | 1-2 | 11:15 | 5 |
21 | Nemček Nemček(Nemčekovci) | Vojkovič Sivák(Viktória) | 0:3 | F | 3-4 | 11:40 | 1 |
22 | Chovan Červeň(Bernolákovo) | Eiterich Pajonk(Viktoria) | 3:0 | A | 3-4 | 11:40 | 2 |
23 | Daubnerová Petreková(Slovenský Grob) | Bárta Kondákor(Slavoj Sládkovičovo) | 3:0 | B | 3-4 | 11:40 | 3 |
24 | Demírová Čupík(Most) | Liptáková Sokol(STO Spoje) | 3:1 | C | 3-4 | 11:40 | 4 |
25 | Koval Válek(Rovinka) | Bognár Kováč(STO Veľký Biel) | 3:0 | D | 3-4 | 11:40 | 5 |
26 | Macháň Matlovič(Spoje Ivánka Záhorská ves) | Baďura Baďurová(Baďurovci) | 0:3 | E | 3-4 | 12:05 | 1 |
27 | Brychta Brychta(Brychtovci) | Vojkovič Sivák(Viktória) | 3:2 | F | 1-4 | 12:05 | 2 |
28 | Mikle-Vu Minh(SOG Nitra) | Novák Preitschaft(ŠK Zálesie STO Velký Biel) | 3:0 | F | 2-5 | 12:05 | 3 |
29 | Gal Barinka(Slavoj Sládkovičovo) | Eiterich Pajonk(Viktoria) | 3:0 | A | 1-4 | 12:05 | 4 |
30 | Kokavcová-Lipták(SOG Nitra-Sto spoje) | Bárta Kondákor(Slavoj Sládkovičovo) | 3:1 | B | 1-4 | 12:05 | 5 |
31 | Hatvány Bodík(STK Devínska Nová Ves) | Liptáková Sokol(STO Spoje) | 3:0 | C | 1-4 | 12:30 | 1 |
32 | Kleman Rábara(Bernolákovo Hlohovec) | Bognár Kováč(STO Veľký Biel) | 3:1 | D | 1-4 | 12:30 | 2 |
33 | Gregedus(Ister) | Baďura Baďurová(Baďurovci) | 3:0 | E | 1-4 | 12:30 | 3 |
34 | Brychta Brychta(Brychtovci) | Novák Preitschaft(ŠK Zálesie STO Velký Biel) | 3:0 | F | 1-5 | 12:30 | 4 |
35 | Mikle-Vu Minh(SOG Nitra) | Nemček Nemček(Nemčekovci) | 3:0 | F | 2-3 | 12:30 | 5 |
36 | Kocian - Žňava(Nová Baňa - Podlužany) | Chovan Červeň(Bernolákovo) | 0:3 | A | 2-3 | 12:55 | 1 |
37 | Pilo Stranovský(Bojničky) | Daubnerová Petreková(Slovenský Grob) | 2:3 | B | 2-3 | 12:55 | 2 |
38 | Medňanský A.- Medňanský L.(STK Senec) | Demírová Čupík(Most) | 1:3 | C | 2-3 | 12:55 | 3 |
39 | Bartovič Kalman(ŠKST Karlova Ves) | Koval Válek(Rovinka) | 3:1 | D | 2-3 | 12:55 | 4 |
40 | Krkoš Špánik(Dobrá Voda - Jois /At/) | Macháň Matlovič(Spoje Ivánka Záhorská ves) | 3:0 | E | 2-3 | 12:55 | 5 |