AKCIE
č. záp. | Meno a priezvisko | Meno a priezvisko | výsledok | kolo | zápas |
---|---|---|---|---|---|
1 | Valkár Michal(EDUCO PETRŽALKA) | BYE | 1 | A3- | |
2 | Dandár Marek(neregistrovaní) | Ille László(Mosonymagyaróvár) | 1:3 | 1 | J4-I3 |
3 | Cibula Alexander(ŠK MOSTEX RAČA) | BYE | 1 | K3- | |
4 | BYE | Táborský Dušan(amatéri Bachova) | 1 | -E3 | |
5 | Lacko Vladimír(STK NITRA 08) | BYE | 1 | F3- | |
6 | Mlynár Marek(neregistrovaní) | Sýkora Andrej(STO SPOJE BRATISLAVA) | 0:3 | 1 | H4-J3 |
7 | Bolha Slavomir(neregistrovaní) | Sedorčuk Viktor(amatéri Bachova) | 3:1 | 1 | B4-G4 |
8 | BYE | Čupík Miloslav(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 1 | -C3 | |
9 | Takáč Peter(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) | BYE | 1 | D3- | |
10 | Šporer Juraj(neregistrovaní) | Pastor Pavol(neregistrovaní) | 1:3 | 1 | I4-A4 |
11 | Rigo Zoltán(STO VEĽKÉ ÚĽANY) | Kukula Jakub(Svätý Jur) | 3:0 | 1 | C4-F4 |
12 | BYE | Madarász Marcel(STO VEĽKÉ ÚĽANY) | 1 | -G3 | |
13 | Lacko Viktor(STK LUŽIANKY) | BYE | 1 | H3- | |
14 | BYE | Antonič Tomáš(TJ Spoje) | 1 | -E4 | |
15 | Jelenčiak Jozef(amatéri Bachova) | BYE | 1 | D4- | |
16 | BYE | Lehen Štefan(STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE) | 1 | -B3 | |
17 | Valkár Michal(EDUCO PETRŽALKA) | Ille László(Mosonymagyaróvár) | 1:3 | 2 | A3-I3 |
18 | Cibula Alexander(ŠK MOSTEX RAČA) | Táborský Dušan(amatéri Bachova) | 3:1 | 2 | K3-E3 |
19 | Lacko Vladimír(STK NITRA 08) | Sýkora Andrej(STO SPOJE BRATISLAVA) | 0:3 | 2 | F3-J3 |
20 | Bolha Slavomir(neregistrovaní) | Čupík Miloslav(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 0:3 | 2 | B4-C3 |
21 | Takáč Peter(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) | Pastor Pavol(neregistrovaní) | 3:0 | 2 | D3-A4 |
22 | Rigo Zoltán(STO VEĽKÉ ÚĽANY) | Madarász Marcel(STO VEĽKÉ ÚĽANY) | 0:3 | 2 | C4-G3 |
23 | Lacko Viktor(STK LUŽIANKY) | Antonič Tomáš(TJ Spoje) | 0:3 | 2 | H3-E4 |
24 | Jelenčiak Jozef(amatéri Bachova) | Lehen Štefan(STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE) | 0:3 | 2 | D4-B3 |
25 | Ille László(Mosonymagyaróvár) | Cibula Alexander(ŠK MOSTEX RAČA) | 3:2 | 3 | I3-K3 |
26 | Sýkora Andrej(STO SPOJE BRATISLAVA) | Čupík Miloslav(TJ SLOVAN OÚ MOST PRI BA) | 3:0 | 3 | J3-C3 |
27 | Takáč Peter(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) | Madarász Marcel(STO VEĽKÉ ÚĽANY) | 2:3 | 3 | D3-G3 |
28 | Antonič Tomáš(TJ Spoje) | Lehen Štefan(STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE) | 0:3 | 3 | E4-B3 |
29 | Ille László(Mosonymagyaróvár) | Sýkora Andrej(STO SPOJE BRATISLAVA) | 0:3 | 4 | I3-J3 |
30 | Madarász Marcel(STO VEĽKÉ ÚĽANY) | Lehen Štefan(STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE) | 0:3 | 4 | G3-B3 |
31 | Sýkora Andrej(STO SPOJE BRATISLAVA) | Lehen Štefan(STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE) | 0:3 | 5 | J3-B3 |