AKCIE
zápas č. 1 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Kučera Andrej(STK ELASTIK TRNAVA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 09:00 | Nemček Lukáš(STO SPOJE IVANKA) | 5 | 4 | 9 | 0 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: A | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Kučera Andrej |
zápas č. 2 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Sárinec Matej(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 09:00 | Dužek David(STO SPOJE IVANKA) | 4 | 5 | 4 | 0 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Sárinec Matej |
zápas č. 3 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Drobný Jakub(ŠK ISTER BRATISLAVA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 09:00 | Vrbický Jaroslav(STO IM GALVANIHO) | 2 | 8 | 8 | 0 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Drobný Jakub |
zápas č. 4 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Drinka René(STO SPOJE IVANKA) | 7 | 9 | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 09:00 | Daubnerová Marta(OŠK SLOVENSKÝ GROB) | 11 | 11 | 3 | 8 | 9 | 2 | ||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Drinka René |
zápas č. 5 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Bandík Michal(ŠK ISTER BRATISLAVA) | 11 | 11 | 7 | 8 | 11 | 3 | ||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 09:00 | Liptáková Nikoleta(STO SPOJE IVANKA) | 8 | 7 | 11 | 11 | 5 | 2 | ||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Bandík Michal |
zápas č. 6 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Grega Roland(ŠK ISTER BRATISLAVA) | 8 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 09:00 | Hulman Rastislav(ŠK III. ZŠ HLOHOVEC) | 11 | 6 | 9 | 8 | 1 | |||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Grega Roland |
zápas č. 7 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Vašková Mariana(SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA) | 8 | 5 | 1 | 0 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 09:20 | Bartovič Adam(ŠKST KARLOVA VES) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 5-3 | Bartovič Adam |
zápas č. 8 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Jurák Ľubomír(STK N.MESTO/VÁHOM) | 5 | 7 | 5 | 0 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 09:20 | Basár Peter(STO SPOJE IVANKA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Basár Peter |
zápas č. 9 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Svetík Dominik(STO SPOJE IVANKA) | 9 | 7 | 8 | 0 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 09:20 | Macháček Pavel(STK PINEC STRÁŽE) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 5-3 | Macháček Pavel |
zápas č. 10 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Sládek Stanislav(ner) | 0 | 2 | 3 | 0 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 09:20 | Lipták Andrej(STO SPOJE IVANKA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Lipták Andrej |
zápas č. 11 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Valo Michal(STO SPOJE IVANKA) | 9 | 2 | 6 | 0 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 09:20 | Hegedüš Michal(ŠK ISTER BRATISLAVA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: A | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Hegedüš Michal |
zápas č. 12 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Opet Ladislav(STK N.MESTO/VÁHOM) | 6 | 6 | 9 | 0 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 09:20 | Marousková Monika(KERAMING TRENČÍN) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Marousková Monika |
zápas č. 13 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Svetík Michal(STO SPOJE IVANKA) | 3 | 9 | 8 | 0 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 09:40 | Gieci Lukáš(KERAMING TRENČÍN) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Gieci Lukáš |
zápas č. 14 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Jurika Miroslav(STK N.MESTO/VÁHOM) | 6 | 8 | 7 | 0 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 09:40 | Sýkora Juraj(KERAMING TRENČÍN) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Sýkora Juraj |
zápas č. 15 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Topľanský Leonard st.(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) | 1 | 2 | 4 | 0 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 09:40 | Janík Adam(KERAMING TRENČÍN) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Janík Adam |
zápas č. 16 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Dužek Patrik(STO SPOJE IVANKA) | 5 | 11 | 6 | 11 | 1 | |||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 09:40 | Gál Dominik(STK ELASTIK TRNAVA) | 11 | 2 | 11 | 13 | 3 | |||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 4-2 | Gál Dominik |
zápas č. 17 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Hatvany Dominik(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) | 11 | 8 | 11 | 12 | 11 | 3 | ||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 09:40 | Bartovič Adam(ŠKST KARLOVA VES) | 8 | 11 | 9 | 14 | 5 | 2 | ||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Hatvany Dominik |
zápas č. 18 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Vašková Mariana(SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA) | 11 | 12 | 9 | 0 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 09:40 | Jurák Ľubomír(STK N.MESTO/VÁHOM) | 13 | 14 | 11 | 3 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 5-4 | Jurák Ľubomír |
zápas č. 19 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Macháň Roman(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) | 11 | 11 | 7 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 10:00 | Macháček Pavel(STK PINEC STRÁŽE) | 8 | 8 | 11 | 9 | 1 | |||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-3 | Macháň Roman |
zápas č. 20 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Svetík Dominik(STO SPOJE IVANKA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 10:00 | Sládek Stanislav(ner) | 2 | 8 | 6 | 0 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 5-4 | Svetík Dominik |
zápas č. 21 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Kučera Andrej(STK ELASTIK TRNAVA) | 8 | 13 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 10:00 | Hegedüš Michal(ŠK ISTER BRATISLAVA) | 11 | 11 | 9 | 5 | 1 | |||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: A | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Kučera Andrej |
zápas č. 22 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Sárinec Matej(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) | 11 | 14 | 7 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 10:00 | Marousková Monika(KERAMING TRENČÍN) | 9 | 12 | 11 | 6 | 1 | |||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Sárinec Matej |
zápas č. 23 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Drobný Jakub(ŠK ISTER BRATISLAVA) | 11 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 10:00 | Gieci Lukáš(KERAMING TRENČÍN) | 7 | 13 | 9 | 9 | 1 | |||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Drobný Jakub |
zápas č. 24 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Drinka René(STO SPOJE IVANKA) | 12 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 10:00 | Sýkora Juraj(KERAMING TRENČÍN) | 10 | 6 | 9 | 0 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Drinka René |
zápas č. 25 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Bandík Michal(ŠK ISTER BRATISLAVA) | 9 | 11 | 7 | 11 | 12 | 3 | ||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 10:20 | Janík Adam(KERAMING TRENČÍN) | 11 | 8 | 11 | 6 | 10 | 2 | ||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Bandík Michal |
zápas č. 26 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Grega Roland(ŠK ISTER BRATISLAVA) | 11 | 5 | 8 | 8 | 1 | |||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 10:20 | Gál Dominik(STK ELASTIK TRNAVA) | 8 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Gál Dominik |
zápas č. 27 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Hatvany Dominik(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) | 11 | 11 | 11 | 5 | 10 | 2 | ||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 10:20 | Basár Peter(STO SPOJE IVANKA) | 13 | 8 | 5 | 11 | 12 | 3 | ||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Basár Peter |
zápas č. 28 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Bartovič Adam(ŠKST KARLOVA VES) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 10:20 | Jurák Ľubomír(STK N.MESTO/VÁHOM) | 2 | 2 | 5 | 0 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Bartovič Adam |
zápas č. 29 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Macháň Roman(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) | 11 | 9 | 11 | 9 | 9 | 2 | ||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 10:20 | Lipták Andrej(STO SPOJE IVANKA) | 9 | 11 | 9 | 11 | 11 | 3 | ||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-2 | Lipták Andrej |
zápas č. 30 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Macháček Pavel(STK PINEC STRÁŽE) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 10:20 | Sládek Stanislav(ner) | 4 | 2 | 3 | 0 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Macháček Pavel |
zápas č. 31 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Nemček Lukáš(STO SPOJE IVANKA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 10:40 | Valo Michal(STO SPOJE IVANKA) | 1 | 7 | 7 | 0 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: A | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Nemček Lukáš |
zápas č. 32 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Dužek David(STO SPOJE IVANKA) | 9 | 8 | 14 | 11 | 14 | 3 | ||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 10:40 | Opet Ladislav(STK N.MESTO/VÁHOM) | 11 | 11 | 12 | 3 | 12 | 2 | ||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Dužek David |
zápas č. 33 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Vrbický Jaroslav(STO IM GALVANIHO) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 10:40 | Svetík Michal(STO SPOJE IVANKA) | 7 | 2 | 7 | 0 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Vrbický Jaroslav |
zápas č. 34 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Daubnerová Marta(OŠK SLOVENSKÝ GROB) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 10:40 | Jurika Miroslav(STK N.MESTO/VÁHOM) | 6 | 7 | 6 | 0 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Daubnerová Marta |
zápas č. 35 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Liptáková Nikoleta(STO SPOJE IVANKA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 10:40 | Topľanský Leonard st.(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) | 2 | 2 | 1 | 0 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Liptáková Nikoleta |
zápas č. 36 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Hulman Rastislav(ŠK III. ZŠ HLOHOVEC) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 10:40 | Dužek Patrik(STO SPOJE IVANKA) | 7 | 7 | 1 | 0 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 3-4 | Hulman Rastislav |
zápas č. 37 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Hatvany Dominik(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 11:00 | Jurák Ľubomír(STK N.MESTO/VÁHOM) | 3 | 7 | 8 | 0 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Hatvany Dominik |
zápas č. 38 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Basár Peter(STO SPOJE IVANKA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 11:00 | Vašková Mariana(SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA) | 9 | 9 | 9 | 0 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-5 | Basár Peter |
zápas č. 39 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Macháň Roman(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 11:00 | Sládek Stanislav(ner) | 1 | 1 | 1 | 0 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Macháň Roman |
zápas č. 40 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Lipták Andrej(STO SPOJE IVANKA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 11:00 | Svetík Dominik(STO SPOJE IVANKA) | 4 | 4 | 4 | 0 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-5 | Lipták Andrej |
zápas č. 41 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Kučera Andrej(STK ELASTIK TRNAVA) | 11 | 11 | 13 | 3 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 11:00 | Valo Michal(STO SPOJE IVANKA) | 9 | 9 | 11 | 0 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: A | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Kučera Andrej |
zápas č. 42 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Sárinec Matej(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 11:00 | Opet Ladislav(STK N.MESTO/VÁHOM) | 2 | 6 | 5 | 0 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Sárinec Matej |
zápas č. 43 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Drobný Jakub(ŠK ISTER BRATISLAVA) | 11 | 12 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 11:20 | Svetík Michal(STO SPOJE IVANKA) | 9 | 10 | 4 | 0 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Drobný Jakub |
zápas č. 44 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Drinka René(STO SPOJE IVANKA) | 11 | 13 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 11:20 | Jurika Miroslav(STK N.MESTO/VÁHOM) | 9 | 11 | 9 | 0 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Drinka René |
zápas č. 45 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Bandík Michal(ŠK ISTER BRATISLAVA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 11:20 | Topľanský Leonard st.(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) | 7 | 8 | 6 | 0 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Bandík Michal |
zápas č. 46 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Grega Roland(ŠK ISTER BRATISLAVA) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 11:20 | Dužek Patrik(STO SPOJE IVANKA) | 8 | 7 | 7 | 0 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-4 | Grega Roland |
zápas č. 47 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Hatvany Dominik(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 11:20 | Vašková Mariana(SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA) | 7 | 5 | 5 | 0 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-5 | Hatvany Dominik |
zápas č. 48 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Basár Peter(STO SPOJE IVANKA) | 11 | 11 | 3 | 5 | 11 | 3 | ||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 11:20 | Bartovič Adam(ŠKST KARLOVA VES) | 9 | 5 | 11 | 11 | 7 | 2 | ||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: G | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Basár Peter |
zápas č. 49 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Macháň Roman(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 11:40 | Svetík Dominik(STO SPOJE IVANKA) | 1 | 1 | 2 | 0 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 1-5 | Macháň Roman |
zápas č. 50 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Lipták Andrej(STO SPOJE IVANKA) | 8 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 11:40 | Macháček Pavel(STK PINEC STRÁŽE) | 11 | 9 | 4 | 6 | 1 | |||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: H | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Lipták Andrej |
zápas č. 51 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Hegedüš Michal(ŠK ISTER BRATISLAVA) | 11 | 8 | 11 | 17 | 9 | 2 | ||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 11:40 | Nemček Lukáš(STO SPOJE IVANKA) | 8 | 11 | 8 | 19 | 11 | 3 | ||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: A | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Nemček Lukáš |
zápas č. 52 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Marousková Monika(KERAMING TRENČÍN) | 11 | 11 | 11 | 11 | 3 | |||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 11:40 | Dužek David(STO SPOJE IVANKA) | 7 | 2 | 13 | 5 | 1 | |||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: B | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Marousková Monika |
zápas č. 53 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Gieci Lukáš(KERAMING TRENČÍN) | 11 | 11 | 12 | 3 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 11:40 | Vrbický Jaroslav(STO IM GALVANIHO) | 7 | 6 | 10 | 0 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: C | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Gieci Lukáš |
zápas č. 54 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Sýkora Juraj(KERAMING TRENČÍN) | 11 | 11 | 13 | 7 | 11 | 3 | ||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 11:40 | Daubnerová Marta(OŠK SLOVENSKÝ GROB) | 7 | 7 | 15 | 11 | 4 | 2 | ||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: D | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Sýkora Juraj |
zápas č. 55 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Janík Adam(KERAMING TRENČÍN) | 11 | 11 | 11 | 3 | ||||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 12:00 | Liptáková Nikoleta(STO SPOJE IVANKA) | 5 | 4 | 6 | 0 | ||||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: E | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Janík Adam |
zápas č. 56 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: 0 | Gál Dominik(STK ELASTIK TRNAVA) | 11 | 10 | 11 | 6 | 11 | 3 | ||||||
Dátum: 01.06.2019 | |||||||||||||
Čas: 12:00 | Hulman Rastislav(ŠK III. ZŠ HLOHOVEC) | 5 | 12 | 1 | 11 | 5 | 2 | ||||||
Kategória: Open | |||||||||||||
Skupina: F | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: 2-3 | Gál Dominik |