AKCIE
č. záp. | Meno a priezvisko | Meno a priezvisko | výsledok | skupina | zápas | čas | stôl |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Goldír Jakub(ŠK PRIEVIDZA) | Hrabaj Patrik(MŠK ŽIAR/HRONOM) | 3:0 | A | 1-3 | 09:30 | 0 |
2 | Krajčovič Filip(TTC MAJCICHOV) | Katona Alexander(ŠKST TOPOĽČANY) | 3:1 | A | 4-2 | 09:30 | 0 |
3 | France Roman(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY) | Bilka Pavol(TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA) | 3:0 | B | 1-3 | 09:30 | 0 |
4 | Lackovič Oliver(STK RYBNÍK) | Arpáš Samuel(ŠK ŠOG NITRA) | 0:3 | B | 4-2 | 09:30 | 0 |
5 | Kubala Nicolas(OŠK ZAVAR) | Bunček Štefan(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) | 3:1 | C | 1-3 | 09:30 | 0 |
6 | Mrižo Michal(ŠKST TOPOĽČANY) | Novický Oliver(JMC LUŽANY) | 2:3 | C | 4-2 | 09:30 | 0 |
7 | Uherík Kristián(ŠKST TOPOĽČANY) | Terezka Tomáš(TJ ČEČEHOV) | 3:0 | D | 1-3 | 09:30 | 0 |
8 | Király Matúš(STK LUČENEC - KALINOVO) | Kubjatko Samuel(MSK ČADCA) | 2:3 | D | 4-2 | 09:30 | 0 |
9 | Šutiak Samuel(ŠKST TOPOĽČANY) | Fojtík Matúš(MŠK KYS.NOVÉ MESTO) | 3:0 | E | 1-3 | 09:55 | 0 |
10 | Kopec Viktor(MSK MALACKY) | Palušek Samuel(STK LOKOMOTÍVA KOŠICE) | 0:3 | E | 4-2 | 09:55 | 0 |
11 | Kulich Ivan(STK LUČENEC - KALINOVO) | Hatala Juraj(ŠK PRIEVIDZA) | 3:0 | F | 1-3 | 09:55 | 0 |
12 | Herman Hugo(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) | Mudrák Alex(STK 1.ZŠ VRÁBLE) | 0:3 | F | 4-2 | 09:55 | 0 |
13 | Šramo Radoslav(MSK ČADCA) | Žák Lukáš(ŠK ŠOG NITRA) | 3:0 | G | 1-3 | 09:55 | 0 |
14 | Mitrík Jozef(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) | Pečalka Nataniel(MŠK KYS.NOVÉ MESTO) | 3:2 | G | 4-2 | 09:55 | 0 |
15 | Gašparík Jakub(ŠKST TOPOĽČANY) | Nemček Patrik(STK PROPRIA KÚTY) | 3:2 | H | 1-3 | 09:55 | 0 |
16 | Országh Šimon(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) | Belopotočan Dávid(MSTK TVRDOŠÍN) | 3:0 | H | 4-2 | 09:55 | 0 |
17 | Goldír Jakub(ŠK PRIEVIDZA) | Katona Alexander(ŠKST TOPOĽČANY) | 3:1 | A | 1-2 | 10:20 | 0 |
18 | Hrabaj Patrik(MŠK ŽIAR/HRONOM) | Krajčovič Filip(TTC MAJCICHOV) | 0:3 | A | 3-4 | 10:20 | 0 |
19 | France Roman(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY) | Arpáš Samuel(ŠK ŠOG NITRA) | 0:3 | B | 1-2 | 10:20 | 0 |
20 | Bilka Pavol(TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA) | Lackovič Oliver(STK RYBNÍK) | 3:1 | B | 3-4 | 10:20 | 0 |
21 | Kubala Nicolas(OŠK ZAVAR) | Novický Oliver(JMC LUŽANY) | 3:2 | C | 1-2 | 10:20 | 0 |
22 | Bunček Štefan(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) | Mrižo Michal(ŠKST TOPOĽČANY) | 3:0 | C | 3-4 | 10:20 | 0 |
23 | Uherík Kristián(ŠKST TOPOĽČANY) | Kubjatko Samuel(MSK ČADCA) | 3:0 | D | 1-2 | 10:20 | 0 |
24 | Terezka Tomáš(TJ ČEČEHOV) | Király Matúš(STK LUČENEC - KALINOVO) | 3:1 | D | 3-4 | 10:20 | 0 |
25 | Šutiak Samuel(ŠKST TOPOĽČANY) | Palušek Samuel(STK LOKOMOTÍVA KOŠICE) | 0:3 | E | 1-2 | 10:45 | 0 |
26 | Fojtík Matúš(MŠK KYS.NOVÉ MESTO) | Kopec Viktor(MSK MALACKY) | 1:3 | E | 3-4 | 10:45 | 0 |
27 | Kulich Ivan(STK LUČENEC - KALINOVO) | Mudrák Alex(STK 1.ZŠ VRÁBLE) | 3:0 | F | 1-2 | 10:45 | 0 |
28 | Hatala Juraj(ŠK PRIEVIDZA) | Herman Hugo(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) | 3:0 | F | 3-4 | 10:45 | 0 |
29 | Šramo Radoslav(MSK ČADCA) | Pečalka Nataniel(MŠK KYS.NOVÉ MESTO) | 3:0 | G | 1-2 | 10:45 | 0 |
30 | Žák Lukáš(ŠK ŠOG NITRA) | Mitrík Jozef(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) | 2:3 | G | 3-4 | 10:45 | 0 |
31 | Gašparík Jakub(ŠKST TOPOĽČANY) | Belopotočan Dávid(MSTK TVRDOŠÍN) | 3:0 | H | 1-2 | 10:45 | 0 |
32 | Nemček Patrik(STK PROPRIA KÚTY) | Országh Šimon(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) | 3:0 | H | 3-4 | 10:45 | 0 |
33 | Goldír Jakub(ŠK PRIEVIDZA) | Krajčovič Filip(TTC MAJCICHOV) | 3:0 | A | 1-4 | 11:10 | 0 |
34 | Katona Alexander(ŠKST TOPOĽČANY) | Hrabaj Patrik(MŠK ŽIAR/HRONOM) | 3:2 | A | 2-3 | 11:10 | 0 |
35 | France Roman(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY) | Lackovič Oliver(STK RYBNÍK) | 3:0 | B | 1-4 | 11:10 | 0 |
36 | Arpáš Samuel(ŠK ŠOG NITRA) | Bilka Pavol(TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA) | 3:0 | B | 2-3 | 11:10 | 0 |
37 | Kubala Nicolas(OŠK ZAVAR) | Mrižo Michal(ŠKST TOPOĽČANY) | 3:1 | C | 1-4 | 11:10 | 0 |
38 | Novický Oliver(JMC LUŽANY) | Bunček Štefan(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) | 3:0 | C | 2-3 | 11:10 | 0 |
39 | Uherík Kristián(ŠKST TOPOĽČANY) | Király Matúš(STK LUČENEC - KALINOVO) | 3:0 | D | 1-4 | 11:10 | 0 |
40 | Kubjatko Samuel(MSK ČADCA) | Terezka Tomáš(TJ ČEČEHOV) | 2:3 | D | 2-3 | 11:10 | 0 |
41 | Šutiak Samuel(ŠKST TOPOĽČANY) | Kopec Viktor(MSK MALACKY) | 3:0 | E | 1-4 | 11:35 | 0 |
42 | Palušek Samuel(STK LOKOMOTÍVA KOŠICE) | Fojtík Matúš(MŠK KYS.NOVÉ MESTO) | 3:0 | E | 2-3 | 11:35 | 0 |
43 | Kulich Ivan(STK LUČENEC - KALINOVO) | Herman Hugo(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) | 3:0 | F | 1-4 | 11:35 | 0 |
44 | Mudrák Alex(STK 1.ZŠ VRÁBLE) | Hatala Juraj(ŠK PRIEVIDZA) | 3:1 | F | 2-3 | 11:35 | 0 |
45 | Šramo Radoslav(MSK ČADCA) | Mitrík Jozef(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) | 3:1 | G | 1-4 | 11:35 | 0 |
46 | Pečalka Nataniel(MŠK KYS.NOVÉ MESTO) | Žák Lukáš(ŠK ŠOG NITRA) | 0:3 | G | 2-3 | 11:35 | 0 |
47 | Gašparík Jakub(ŠKST TOPOĽČANY) | Országh Šimon(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) | 3:0 | H | 1-4 | 11:35 | 0 |
48 | Belopotočan Dávid(MSTK TVRDOŠÍN) | Nemček Patrik(STK PROPRIA KÚTY) | 1:3 | H | 2-3 | 11:35 | 0 |