AKCIE
zápas č. 1 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Rigo Zoltán | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | BYE | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 1 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: A3- |
zápas č. 2 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Topľanský Leonard st. | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | Mandák Miroslav | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 1 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: H4-D4 |
zápas č. 3 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | AMIN FARES | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | BYE | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 1 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: J3- |
zápas č. 4 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | BYE | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | Táborský Dušan | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 1 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: -F3 |
zápas č. 5 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Čupík Miloslav | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | BYE | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 1 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: E3- |
zápas č. 6 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Foglszingerová Nikola | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | Hlbočan Ivan | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 1 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: E4-K3 |
zápas č. 7 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Jerzová Katarína | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | Svetík Dominik | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 1 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: I3-I4 |
zápas č. 8 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | BYE | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | Vojkovič Adam | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 1 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: -C3 |
zápas č. 9 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Slávik Miroslav | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | BYE | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 1 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: D3- |
zápas č. 10 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Mišík Adrián | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | Troják Jakub | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 1 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: K4-A4 |
zápas č. 11 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Spánik Jozef | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | Kubalcová Xénia | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 1 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: L3-F4 |
zápas č. 12 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | BYE | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | Dulicky František | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 1 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: -G3 |
zápas č. 13 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Haluška Ján | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | BYE | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 1 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: H3- |
zápas č. 14 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Molnár Martin | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | Studeničová Monika | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 1 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: J4-B4 |
zápas č. 15 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Studenič Róbert | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | Kučera Peter | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 1 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: C4-G4 |
zápas č. 16 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | BYE | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | Kocian Martin | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 1 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: -B3 |
zápas č. 17 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Rigo Zoltán | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | Mandák Miroslav | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 2 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: A3-D4 |
zápas č. 18 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | AMIN FARES | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | Táborský Dušan | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 2 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: J3-F3 |
zápas č. 19 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Čupík Miloslav | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | Hlbočan Ivan | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 2 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: E3-K3 |
zápas č. 20 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Jerzová Katarína | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | Vojkovič Adam | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 2 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: I3-C3 |
zápas č. 21 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Slávik Miroslav | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | Troják Jakub | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 2 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: D3-A4 |
zápas č. 22 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Spánik Jozef | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | Dulicky František | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 2 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: L3-G3 |
zápas č. 23 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Haluška Ján | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | Molnár Martin | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 2 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: H3-J4 |
zápas č. 24 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Kučera Peter | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | Kocian Martin | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 2 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: G4-B3 |
zápas č. 25 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Rigo Zoltán | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | AMIN FARES | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 3 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: A3-J3 |
zápas č. 26 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Hlbočan Ivan | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | Vojkovič Adam | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 3 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: K3-C3 |
zápas č. 27 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Slávik Miroslav | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | Dulicky František | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 3 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: D3-G3 |
zápas č. 28 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Haluška Ján | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | Kocian Martin | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 3 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: H3-B3 |
zápas č. 29 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | AMIN FARES | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | Vojkovič Adam | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 4 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: J3-C3 |
zápas č. 30 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Slávik Miroslav | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | Kocian Martin | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 4 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: D3-B3 |
zápas č. 31 | Time out | Príjem | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | pomer setov | |||
Stôl: - | Vojkovič Adam | ||||||||||||
Dátum: 22.12.2019 | |||||||||||||
Čas: - | Slávik Miroslav | ||||||||||||
Kategória: 3.liga-neregistrovaní | |||||||||||||
Kolo: 5 | Rozhodca | Víťaz | |||||||||||
Zápas: C3-D3 |